Латвійський ІТ-інтегратор Lattelecom змінить бренд і назву main image main image Латвійський ІТ-інтегратор Lattelecom змінить бренд і назву

Зміни обумовлені масштабною зміною стратегії і цифрової поведінки бізнесу в наступні три роки.

Подальше зростання підприємства планується за рахунок розвитку можливостей нових технологій, розважального змісту та інфраструктури в трьох великих взаємопов'язаних групах послуг ― для дому, для цифрового робочого місця та для комунікації з клієнтами, заснованої на даних.

Lattelecom планує перейняти вже перевірений на латвійському ринку бренд ― tet, який разом з ім'ям підприємства отримає новий логотип.

Успішний старт tet на латвійських ринках електроенергії та «розумного» дому, а також опитування громадської думки свідчать про те, що цей бренд оцінюють як простий, зрозумілий і доступний.

tet вже відомий як бренд Lattelecom в області інновацій, технологій і «розумних» рішень.

Ця характеристика збігається з розвитком підприємства як у сфері технологій, у тому числі хмарних, так і у внутрішньому бізнес-середовищі.

Навесні наступного року ТОВ Lattelecom змінить юридичну назву підприємства на ТОВ tet, однак на експортних ринках процес переходу на новий бренд розпочнеться трохи пізніше, про що Lattelecom проінформує окремо.