В Україні проведуть реконструкцію ще однієї важливої траси

main image main image

В Україні проведуть реконструкцію ще однієї важливої траси

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області має намір провести реконструкцію автодороги державного значення Т-12-05 «Кропивницький – Нова Прага – Олександрія».

Проект розробляється в рамках реалізації транспортної стратегії України та державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2018-2022 роки, повідомили CBN в САД.

Проект передбачає також будівництво нового мосту через річку Бешка поруч з тим, що вже є, пише Автотема з посиланням на cbn.com.ua.

Зокрема, дорогу хочуть привести до нормативів ІІ категорії: збільшити жорсткість поверхні проїзної частини, встановити огородження, облаштувати ділянку дорожніми знаками, влаштувати розмітки з використанням сучасних матеріалів.

При проведенні реконструкції врахують екологічні, санітарно-гігієнічні, протипожежні, містобудівельні й територіальні обмеження.

Введення в дію об’єкту забезпечить кращий рух транспорту незалежно від пори року і природних умов, позитивно вплине на екологічний та санітарний стан прилеглих населених пунктів, підвищить швидкість, комфорт проїзду та безпеку дорожнього руху.