У Львівському музеї Михайла Грушевського збирали гроші для Героя АТО

main image main image

У Львівському музеї Михайла Грушевського збирали гроші для Героя АТО

Благодійний вечір збору коштів на лікування Сергія Загасайла.

Вчора,15 липня 2019 року, у Державному меморіальному музею Михайла Грушевського у Львові (вул.

Франка) за організації Центру допомоги сім’ям учасників АТО & Народної Самооборони Львівщини, відбувся Благодійний вечір, метою якого був збір коштів на лікування молодого захисника України Сергія Загасайла.

Благодійний вечір збору коштів на лікування Сергія Загасайла На аукціон було виставлено 33 благодійні лоти роботи матерів та дружин загиблих Героїв УКРАЇНИ, волонтерів та дітей – вишиті картини бісером, ляльки-мотанки та інші вироби ручної роботи.

Благодійний вечір збору коштів на лікування Сергія Загасайла Благодійний вечір подяки, що проходив під гаслом: “дякуємо тобі, Сергію, за те, що ти “стріляв, щоб ми могли спокійно пити каву”, зібрав багатьох небайдужих на садибі Львівського музею Михайла Грушевського.

Олег Баланко на благодійному вечорі зі збору коштів на лікування Сергія Загасайла Гурт “КУРБАСИ” на благодійному вечорі зі збору коштів на лікування Сергія Загасайла Особлива атмосфера Музею, приємне спілкування в гарному товаристві, цікаві гості, чарівне звучання саксофону у виконанні Олега Баланка, виступи Олександра Рожка та Софії Марченко, неперевершеного гурту “КУРБАСИ”, а також професійна робота ведучих Романа Метельського та Зоряни Ханькової допомогли зібрати 53800 грн.

та 400 дол.

на продовження лікування Сергія.

Олександр Рожко на благодійному вечорі зі збору коштів на лікування Сергія Загасайла Софія Марченко на благодійному вечорі зі збору коштів на лікування Сергія Загасайла Як зазначили організатори, це була перша частина благодійного аукціону, на якому на продаж виставили близько половини лотів.

Другу половину, а також нові роботи, будуть продані на наступному аукціоні, що відбудеться 14 жовтня на свято Покрови.

Місце та точний час організатори повідомлять окремо.

Наталка РАДИКОВА.

Фото и видео