Унікальний урбан-простір підкорив молодь Волині

main image main image

Унікальний урбан-простір підкорив молодь Волині

А що ви знаєте про урбан-простори? Виявляється, вони існували і зараз активно розвиваються в Україні.

І один з них вже 4 роки успішно працює у Луцьку.

Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій за принципами доступності та спільної відповідальності, повідомляє 24tv.

Молодіжний центр Волині Центр є одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює форматі коворкінгу чи хабу. Все розпочалося задовго до існування цього приміщення. Молоджіний центр Волині До створення йшли 7 років До творення свого осередку молодь Волині йшла 7 років.

Майдан тільки підтвердив потребу молоді розвиватися.

Тоді і знадобилося приміщення. Ми завжди мали локації.

Хтось мав колег, які мали офіси, де могли нас збирати.

І кожного разу локація змінювалася.

Почався рух, що треба кімнату побільше, бо вона потрібна для того, щоб відбувалися події,– розповів координатор молодіжного центру Волині Захар Ткачук. Одна з кімнат молодіжного центру Коридор – мистецька галерея для всіх початківців, які хочуть себе проявити Центр наповнений мотивуючими цитатими Після тривалих пошуків приміщення на співпрацю із молоддю пішла церква.

На території Богословської академії хлоці і дівчата змогли відкрити свій центр – перший в Україні.

Координатором цього центру став Захар Ткачук – вчитель за освітою та мрійник за покликанням. Я розумів, що формації – це світовий тренд.

Різні хаби, коворкінги вже заходять в Україну.

Мені було цікаво щось більш вузько направлене, що стосувалося би молодих людей.

Закону України визначає вік молоді від 13 до 35 років.

В нас бувають люди набагато старші.

Ми більше кажемо про молоді ідеї, молодість духом,– наголосив Захар Ткачук. Захар Ткачук Мотивація – всюди Велика тренінгова кімната За три роки існування центру в цьому приміщенні вдалося залучити до різних тренінгів, обговорень, акцій не одну сотню волинських студентів і не тільки їх. Статистика по Україні Якщо вірити статистиці та опитуванню, яке провело UAReport у 2017 році, молодіжні центри – це те, чого зараз бракує в Україні.

Там молодь проводила б тренінги та заняття, на другому місці – майстер-класи, лекції та безкоштовні курси іноземних мов. Чого хоче молодь у хабах 49% опитаних готові оплачувати заходи.

Серед опитаних – 54% відвідуватимуть такі центри щотижня. Стільки відсотків приходили б щотижня Найактивніша молодь, яка потребує створення таких центрів, є у Лугнаській, Одеські та Івано-Франківській областях. Найактивніша молодь, яка потребує створення центрів.