Центровий Лень повторив найрезультативніший виступ в сезоні НБА

17 січня.

Центровий збірної України Олексій Лень здійснив дабл-дабл у переможній грі "Атланти Хокс" над "Оклахомою-Сіті Тандер", передає кореспондент УНН.

Вийшовши з лави запасних, український “бігмен” оформив слем-данк, а також агресивно додав м’яч згори після промаху партнера в першій чверті.

Далі Лень провів ударний другий відрізок в якому здійснив перехоплення, кілька слем-данків, а також триочковий через руки центрового Стівена Адамса.

Після великої перерви наш земляк продовжив домінувати на паркеті, поставивши на останніх секундах матчу блок-шот.

За 30:30 хвилин на паркеті Лень оформив дабл-дабл з 24 очок (8/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 5/6 штарфні), 11 підбирань, а також додав 3 передачі, 2 блок-шоти і 1 перехоплення при 2 фолах.

Його колектив святкував перемогу 142:126.

Додамо, з 14 звитягами і 30 поразками “Хокс” йдуть 12 на Сході.