ХК "Донбас" в серії булітів завдав поразки лідеру УХЛ

18 січня.

У центральному матчі 30-го туру Української хокейної ліги "Донбас" на своєму льоду приймав херсонський "Дніпро", інформує УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Це була всього друга зустріч лідерів сезону на "Альтаїрі", на початку "регулярки" новачки УХЛ добули тут "суху" перемогу.

Цього разу "Донбасу" вдалося взяти реванш, але гра вийшла дуже рівною і напруженою.

Багато шайб вболівальники не побачили - по одній в двох стартових періодах і нічия 1:1 в заключній 20-хвилинці.

При цьому обидві команди встигли побувати в ролі тих, хто відіграється.

За гостей рахунок в подвійній більшості відкрив захисник Кирило Бєлоусов, пізніше донеччани вийшли вперед завдяки голам Іллі Смирнова і Олександра Костікова, а врятував "щук" від поразки на 52-й хвилині матчу Руслан Ромащенко.

Овертайм 3х3 переможця не виявив, а в серії булітів своє слово сказав воротар господарів Богдан Дьяченко.

30-й номер донецького клубу по черзі відреагував на спроби Ромащенка, Бондаренка, Макарицькога і Коваленка.

Таким чином, "Донбас" вперше обіграв "Дніпро" на своєму майданчику, але другий раз поспіль в чемпіонаті, при цьому гості все-таки відвезли з Дружківки одне очко.

Додам, в турнірній таблиці "Дніпро" має 71 очко і першу сходинку.