"Мене тішить фізична готовність "Шахтаря"

— Після результативної нічиєї на виїзді й дискваліфікації в суперника двох стержневих гравців центральної осі шансикоманди із Франкфурта об'єктивно вищі, — каже 62-річний Віктор Грачов, колишній нападаючий донецького "Шахтаря".

Говоримо про протистояння з німецьким "Айнтрахтом" у 1/16 фіналу Ліги Європи.

Перша гра закінчилася внічию — 2:2.— Я розцінюю їх як 60 на 40 відсотків на користь "Айнтрахта".

З іншого боку, німцям не варто розслаблятися.

Легко їм точно не буде.

Прогнозую, що шанси в атаці в "Шахтаря" точно будуть.

Маючи в складі таких виконавців як Тайсон, Марлос, Ісмаїлі та Мораєс, гості обов'язково атакуватимуть.

До того ж "Айнтрахт" — така команда, яка не відсиджуватиметься в обороні.

Якби донеччани грали з якоюсь із італійських команд, я сказав би, що шанси мінімальні.

А тут можна поборотися.

"Айнтрахт" чимось нагадує інший клуб бундесліги — "Хоффенхайм", із яким "Шахтар" восени грав у Лізі чемпіонів і переміг на виїзді.

Перед глядачами німці обов'язково йтимуть уперед.

Їх можна буде зловити на контратаці.

Мене тішить фізична форма донеччан.

Граючи перший матч удесятьох упродовж 80 хвилин, ми нічим не поступалися в русі "Айнтрахту".

Хто замінить дискваліфікованих Степаненка й Кривцова?— По Степаненку відповідь очевидна — Малишев.

Він вийшов наприкінці першого поєдинку й, мабуть, готуватиметься зіграти з перших хвилин.

Хто замінить Кривцова — я не знаю.

Думаю, тренер здивує і нас, і суперника.

Яку тактику оберуть гірники?— "Шахтар" гратиме так, як дозволятиме суперник.

Якщо "Айнтрахт" із перших хвилин гратиме на утримання рахунку першого матчу, то, очевидно, донеччани атакуватимуть.

Якщо німці підуть уперед, то гості контратакуватимуть.

Думаю, реалістичніше виглядає другий варіант.7 місце посідає "Айнтрахт" у чемпіонаті Німеччини.

У останньому матчі команда зіграла вдома внічию — 1:1 — із "Боруссією", Менхенгладбах.

Ліга Європи 2018/19.

1/16 фіналу.

Перший матч"Шахтар", Донецьк, Україна — "Айнтрахт", Франкфурт, Німеччина — 2:2Голи: Марлос, 10, з пенальті, Тайсон, 67 — Хінтереггер, 7, Костич, 50Повторний матч відбудеться 21 лютого, четвер, у Франкфурті розпочнеться о 19:55 за Києвом.

ТБ: "Футбол 1", текстова трансляція — gazeta.