Огляд 37-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч

16 і 17 лютого відбулися три матчі в рамках 37-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч.

Дніпро у важкому поєдинку переграв Білий Барс.

Кременчук розгромив на своєму льоду МХК Динамо.

Крижані Вовки за всіма статтями програли вдома Донбасу.

А в перенесеному поєдинку 25-го туру Кременчук повторно обіграв Динамо.

Дніпро - Білий Барс 6:5 (1:2, 3:0, 2:3)Найбільш цікавим поєдинком вікенду стало протистояння в Херсоні, де місцевий Дніпро зіграв з Білим Барсом.

Гості добре почали поєдинок і після стартового періоду виграли 2:1.

У другій 20-хвилинці підопічні Дмитра Підгурського прийшли в себе і закинули три шайби.

Але гості зуміли зробити камбек, відігравшись з 2: 4 на 4: 4.

Але все-таки "щуки" дотиснули противника і змусили його помилитися.

В кінці матчу команди обмінялися голами, а фінальна сирена зафіксувала важку перемогу Дніпра 6:5.Кременчук - МХК Динамо 10:3 (3:1, 3:1, 4:1)Найбільш результативна команда турніру в черговий раз підтвердила свій статус.

Кременчук впевнено розібрався з харків'янами, в кожному з періодів забивши не менше трьох шайб.

Дублями в воротах Динамо відзначилися Олексій Ворона, Віктор Тютченко і Микола Кисельов.

У гостей двічі закинув Володимир Чердак.

В результаті кременчужани обіграли географічних сусідів з непристойним рахунком 10:3.Крижані Вовки - Донбас 1:12 (0:5, 1:4, 0:3)Ще більш впевнений успіх відсвяткував Донбас.

Команда Сергія Вітера домінувала в матчі проти головного аутсайдера чемпіонату протягом всієї гри.

Результат протистояння було вирішено задовго до кінця поєдинку.

Майже один період в воротах "Вовків" зіграв президент клубу Андрій Хапков.

Він неодноразово виручав свою команду, але в результаті Донбас закинув рекордну для себе кількість голів у сезоні.По дві шайби на рахунку Євгена Нікіфорова, Олександра Костікова, Віталія Ляльки та Іллі Коренчука.

У господарів єдиний раз пробив Богдана Дьяченка Данило Дуюн.

12:1 - тотальний погром для Вовків від донеччан.

Кременчук - МХК Динамо 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)Кременчук і Динамо на наступний день провели повторний матч між собою, закривши пробіл в програмі 25-го туру УХЛ.

Пропущений поєдинок пройшов не з такою результативністю, як днем ​​раніше, але це не завадило підопічним Олександра Савицького оформити чергову впевнену перемогу над харківським клубом.

По дві шайби в кожному з періодів принесли кременчужанам переможні 6:1 і проміжне перше місце в регулярному чемпіонаті.