16:41, 16 березня 2019.

Інше.

Єдиною шайбою у грі відзначився Олексій Ворона.

Кременчуг обіграв Донбас у матчі плей-офф ВХЛ / uhl.

В суботу відбувся третій матч півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги - Парі-Матч між херсонським «Дніпром» і «Кременчуком».

Гості віиграли матч з мінімальним рахунком 0:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Те, що в цьому матчі буде дуель справді рівною, команди-суперники почали показувати вже з перших хвилин зустрічі.

І хоч обидві команди мали достатньо моментів біля воріт суперників, але відмінна гра воротарів Олега Петрова і Микити Гордюшина звела голи до мінімуму.

Першого взяття воріт вболівальникам довелося чекати аж до самого екватора матчу.

Олексій Ворона увійшов в зону і з точки для вкидання кинув по воротах Петрова, який не встиг зреагувати.

Після цього херсонці кинулися в атаку і взяли гру під свій контроль, але до кінця другої двадцятихвилинки так і не зуміли зрівняти рахунок.

Третя двадцятихвилинка також вийшла сухою, незважаючи на всі спроби обох команд відзначитися.

На заключну хвилину гри Дмитро Підгурський випустив шостого польового гравця замість воротаря, але і це не допомогло херсонцям зрівняти рахунок.

Таким чином «Кременчук» зумів здобути мінімальну перемогу в матчі, а Микита Гордюшин зумів оформити перший шатаут в поточному розіграші плей-офф.

«Дніпро» - «Кременчук» 0:1 (0:0, 0:1, 0:0).

Рахунок у серії: 1:2.

Шайби: 0:1 Ворона (Савченко, Красильников), 31:13.