На Гран-Прі Австралії сталася сенсація: відео

В Австралії, на автодромі "Альберт-Парк" стартував новий сезон Формули-1.

Сенсаційно Гран-Прі Австралії виграв фінський пілот Валттері Боттас, який представляє команду "Mercedes".

Друге місце на подіумі зайняв ще один представник "Mercedes" британець Льюїс Гемілтон.

П'ятиразовий чемпіон світу та переможець минулого сезону відстав від Боттаса на 20 секунд.

What a display from @Valtteri.

Bottas! 💪.

20s+ lead, and the fastest lap of the race 👏👏👏#AusGP 🇦🇺 #F1 pic.

— Formula 1 (@F1) March 17, 2019.

Третім фінішував на трасі у Мельбурні нідерландський гонщик Макс Ферстаппен (Red Bull), який поступився Гемілтону всього лише 1,6 секунди.

Verstappen pushed all the way, and finishes up P3 🙌.

That's the first podium for Honda since the 2008 British Grand Prix!#AusGP 🇦🇺 #F1 pic.

BREAKING: @Valtteri.

Bottas powers to a stunning victory at the #AusGP, beating team-mate @Lewis.

Hamilton by more than 20 seconds in Melbourne 🏆🇦🇺 pic.

Кваліфікація Гран-Прі Австралії.

У Мельбурні в рамках Формули-1 відбулася кваліфікація першої гонки нового сезону Гран-Прі Австралії.

Поул-позишн виграв п'ятиразовий і нинішній чемпіон світу британець Льюїс Гемілтон, який представляє "Мерседес".

Британець на 0,112 секунд випередив свого партнера по команді, Валттері Боттаса з Фінляндії.

Третім фінішував лідер "Скудерії Феррарі", чотириразовий чемпіон світу німець Себастьян Феттель, який відстав від часу поула на 0,704 секунд.

Формула-1 в Україні.

Одна з найбільших європейських телекомпаній "Setanta Sports" має намір запустити в Україні ефірний спортивний канал.

"Setanta Sports" в Україні буде показувати чемпіонат Бельгії, роблячи акцент на команди з українськими футболістами.

Також будуть транслюватися у прямому ефірі матчі Прем'єр-ліги Англії, НБА, НХЛ, Формули 1, UFC і ATP.

Зазначимо, що Setanta до того ж бореться за отримання прав на показ матчів УПЛ.

Відкриття ефірного телеканалу планується вже в 2019 році.

Ймовірно, що Setanta буде об'єднуватися з будь-яким з діючих телеканалів України.

Найбільш реальним варіантом зараз бачиться "2+2", але не виключається і об'єднання з телеканалом "Футбол" або ж "XSport".