Донбас здобув третю перемогу в серії плей-офф УХЛ з Білим Барсом

21:31, 19 березня 2019.

Хокей.

Загальний рахунок у протистоянні до чотирьох перемог став 3-1.

Донбас знову обіграв Білий Брас в УХЛ / hcdonbass.

В рамках четвертого матчу півфінальної серії плей-офф Української хокейної ліги – Парі-Матч «Білий Барс» приймав «Донбас».

Гра вийшла традиційно дуже важкою та емоційною для обох принципових суперників, а перемогу здобули донеччани - 4:3, повідомляє офіційний сайт ХК Донбас.

У першому періоді команди видали рівний хокей, з тією лише різницею, що «Донбас» активніше розпочав 20-хвилинку, а «Білий Барс» краще виглядав перед першою перервою.

Відзначилися команди по черзі, спочатку Володимир Романенко реалізував більшість, а потім він же забив шайбу у свої ворота, граючи в меншості, після кидка Владислава Куцевича.

Другий період був, мабуть, самим грубим у всій стадії плей-офф цього сезону.

У загальній складності штрафні хвилини для суперників склали 12:19 не на користь гостей.

Тим не менш, саме команді Сергія Вітера вдалося закинути на одну шайбу більше, ніж суперник.

Дублем у складі донеччан вистрілив Тигран Манукян.

На самому старті третьої 20-хвилинки «Донбас» знову збільшив свою перевагу до двох шайб.

Віктор Захаров після проходу по флангу, віддав точний пас на Дмитра Ігнатенка, який в дотик переграв Кирила Кучера.

Господарі досить швидко відіграли один гол, після потужного кидка від синьої лінії Павла Тарана в більшості.

Однак, на більше їх не вистачило.

Завдяки цій перемозі донеччани повели в серії до чотирьох перемог 3:1, опинившись за крок від фіналу.

Наступна гра між «Донбасом» і «Білим Барсом» відбудеться в Дружківці, 22 березня.

1/2 плей-офф, 4-а гра:.

«Білий Барс» – «Донбас» 3:4 (1:1, 1:2, 1:1), рахунок у серії 1:3.

Шайби: 0:1 - Романенко (Коренчук - бол.) - 10:17, 1:1 - Куцевич (Лісників - бол.) - 17:15, 1:2 - Манукян (Ігнатенко, Захаров) - 22:01, 1:3- Манукян (Гончаров - бол.) - 28:20, 2:3 - Бородай (Ружников, Панченко) - 32:37, 2:4 - Ігнатенко (Захаров, Костіков) - 41:18, 3:4 - Таран (Куцевич - бол.) - 42:08.

#хокей#УХЛ#ХК Донбас#Донбас обіграв Білий Барс#плей-офф.