Українські паралімпійці підкорили світ неймовірним пінг-понгом: емоційні кадри нашої гордості

Паралімпійська збірна України з настільного тенісу успішно розпочала новий сезон 2019 року.

Наші спортсмени вдало виступили в особистих та командних змаганнях, які проходили в італійському місті Ліньяно.

Національна команда у складі 12 тенісистів повернулась в Україну з чудовим результатом.

В особистих змаганнях у доробку команди: 2 золоті, срібна та бронзова нагороди.

"Золото" виборола Марина Литовченко, чинна чемпіонка світу, представниця 6-го класу.

А також у нелегкій боротьбі Віктор Дідух (8-й клас) здобув перемогу над представником Таїланду.

Срібну нагороду здобула Наталя Косміна (11-й клас), "бронзу" для України виборола Ірина Шинкарьова (9-й клас).

Досить вдало виступила українська збірна і в командних змаганнях.

"Золото" здобули хлопці 8-го класу: Максим Ніколенко, Віктор Дідух та Іван Май.

Також у змішаній команді з представницею Румунії "золото" виборола Марина Литовченко (6 клас).

"Срібло" до скарбнички додала Наталя Косміна (11 клас) у змішаній команді зі спортсменкою з Польщі.

Бронзову нагороду здобув Лев Кац (9 клас) у змішаній команді з бразильцем.

Додамо, що на наступному турнірі українці з 7 по 12 травня змагатимуться в Словенії.

Тріумф українських стрільців.

Спортсмени національної збірної України з успіхом стартували на континентальній першості зі стрільби з пневматичної зброї, що триває у хорватському місті Осієк, повідомляє сайт Міністерства молоді та спорту.

Першу медаль наші стрільці здобули у командній вправі MIX-пістолет.

Титули чемпіонів Європи серед юніорів з результатом 480,4 очки завоювали Ігор Соловей та Яна Чучмарьова.

Ще одну золоту медаль виграли учасники юніорської команди Вероніка Скоріна, Софія Павловська та Валерія Сидоренко.

Українські спортсменки стали переможницями у вправі ГП-6, а також оновили рекорд континенту.

Серед дорослих у стрільбі по рухомій мішені Галина Авраменко завоювала "срібло", а Ігор Кизима виграв "бронзу".

У цій же вправі ще одну срібну медаль виборола українська жіноча команда в складі Галини Авраменко, Валентини Гочарової та Вікторії Рибалової.

Успіх Ігора Радівілова.

Український гімнаст Ігор Радівілов завоював срібну медаль етапу Кубка світу, який проходить в азербайджанському Баку.

До вчорашньої бронзової медалі у вправах на кільцях 26-річний уродженець Маріуполя додав ще одну нагороду в опорному стрибку, повідомляє Twitter НОК України.

🇺🇦👍🥈Друга медаль Ігора Радівілова на Кубку світу у Баку!🇦🇿.

До вчорашньої бронзи у вправах на кільцях сьогодні український гімнаст додав срібло в опорному стрибку.

Вітаємо Ігора з успішним виступом і ще одним кроком на шляху до олімпійського Токіо-2020!🇯🇵 pic.

— НОК України (@OlympicUA) March 17, 2019.

Раніше український легкоатлет Ігор Радівілов виграв бронзову медаль на етапі Кубка світу, який проходить в ці дні в азербайджанському Баку.

Ігор виконав вправу на кільцях і отримав бал 14,666.

Переміг британець Кортні Талоччу (14,993), срібну медаль здобув місцевий спортсмен Микита Симонов (14,800).