БК "Київ-Баскет" переміг на старті плей-оф Суперліги

27 березня.

Гравці "Київ-Баскета" перемогли вдома "Миколаїв" у першому матчі 1/4 фіналу плей-оф Суперліги, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Як і належить учасникам плей-оф, суперники почали поєдинок у рівній безкомпромісній боротьбі.

Гості активно взялися проривати захисні порядки киян.

Господарі одразу відповіли на результативні атаки миколаївців влучними триочковими кидками.

Загалом по ходу стартової чверті різниця не перевершила чотирьох очок, а завершилася 10-хвилинка взагалі за паритету.

Лідерами в командах на старті стали Крутоус – 11 очок та Зотов – 10.

Та вже в другій чверті вони відійшли в тінь.

Крутоус додав лише два очка, а у Зотова показник набраних очок не змінився.

Натомість змінилися загальнокомандні статистичні показники.

Господарі покращили реалізацію двоочкових кидків – до 70 відсотків.

Також кияни суттєво випередили миколаївців в боротьбі під щитами – 22:13.

Відтак на велику перерву "Київ-Баскет" забезпечив собі 6 очок переваги.

Миколаївці додали активності з початком третьої чверті.

Проходи Давидюка та Омоери дозволили скоротити відставання.

Згодом відзначилися триочковими Зотов та Давидюк.

А наступні прориви Тонченка та Адедирана дозволили гостям знову вийти вперед.

Та надовго запалу миколаївцям не вистачило.

Гостям не завадив би в цю мить досвід капітана команди Олексія Онуфрієва.

Втім він хоч і приїхав з усіма до Києва, та підтримував партнерів лише з лави – остаточно ще не відновився після пошкодження.

То ж кияни поступово перехопили ініціативу й до кінця чверті повернули собі перевагу.

Два триочкових Носкова з початку заключної 10-хвилинки остаточно підкреслили баланс сил на майданчику.

Господарі впевнено взялися доводити стартовий поєдинок чвертьфіналу плей-оф на свою користь.

У підсумку господарі перемогли з перевагою в 12 очок – 82:70.

Кращими у переможців виявилися Крутоус – 25 очок, Крік 21, у гостей по 13 балів набрали Адедиран і Зотов.

Примітно, що наступний поєдинок суперники зіграють 29 березня в Миколаєві.

Додамо також, в другому протистоянні переможець регулярного чемпіонату "Запоріжжя" виграло у чинних чемпіонів "Черкаських Мавп" – 105:87.