Член політсили Вакарчука розповів, коли назвуть донорів партії

Член політсили Вакарчука розповів, коли назвуть донорів партії

Донорів політичної сили Святослава Вакарчука "Голос" назвуть після того, як партію офіційно зареєструють, повідомив член політсили Ярослав Юрчишин в інтерв'ю програмі "Нині вже" на "Громадському".

Наразі вже почалися переговори щодо інвестування партії "Голос".

"Вже зараз ведуться переговори і є домовленості із близько 10-12 підприємствами, які за українськими мірками можна назвати середньо-великими, але оскільки ці переговори ще в процесі, тобто ніхто з бізнесу не готовий інвестувати поки не з'явиться якесь політичне тіло, яке можна підтримати", — повідомив Юрчишин.

За його словами, серед донорів політсили Вакарчука не фігуруватимуть прізвища українських олігархів.

Юрчишин додав, що висувати партію "Голос" на парламентських виборах, які відбудуться цієї осені, ухвалили ще перед першим туром виборів президента України.

16 травня у Києві лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував команду своєї партії "Голос", до складу якої увійшли екс-заступниця міністра економіки Юлія Клименко, екс-голова правління Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, доктор медичних наук Юрій Соколов, воїн АТО Андрій Шараскін та виконувачка обов'язків голови Одеської ОДА 2016-2017 років Соломія Бобровська.

Вакарчук також назвав ідеї, які ляжуть в основу програми його політичної сили "Голос", зокрема, це інтереси громадян, європейський вибір України та вільна економіка без олігархів.

Водночас він висловив переконання, що зараз "в джинсах" може зробити для України більше, ніж "вдягнувши краватку", і "не збирається стояти осторонь".

Однак перед цим він підтвердив наміри йти в політику і залучити до неї якомога більше "нових обличь".

У 2007 році Вакарчук став депутатом Верховної Ради – був 15-м номером у списку пропрезидентського блоку "Наша Україна - Народна самооборона".

Однак 16 грудня 2008-го він добровільно склав депутатські повноваження, заявивши, що політика - "брудна справа", і він розчарований.

Детальніше про подію
Член политсилы Вакарчука рассказал, когда назовут доноров партии
Юрчишин з команди Вакарчука: серед наших донорів не буде українських олігархів
Юрчишин из команды Вакарчука: среди наших доноров не будет украинских олигархов