McLaren представив новий спорткар

main image main image

McLaren представив новий спорткар

Транспорт.

В основу новинки лягли фірмовий карбоновий монокок MonoCell II-T, який дозволив зробити машину одночасно міцною та легкою.

McLaren розсекретив нове купе GT / фото McLaren.

Компанія McLaren офіційно представила нову модель GT, яка раніше була відома як Grand Tourer.

В основу новинки лягли фірмовий карбоновий монокок MonoCell II-T, який дозволив зробити машину одночасно міцною та легкою.

McLaren заявляє, що їх купе на 130 кг легше від найближчого конкурента і на сотні кілограмів легше за інші машини класу «гран-туризмо», пише kommersant.

Модель GT отримала два багажники — передній (150 літрів) і задній (420 літрів), причому останній може бути оснащений кришкою з електроприводом.

Щоб забезпечити достатній обсяг основного відсіку, компанія доповнила монокок додатковим верхнім елементом, а також перекомпоновала моторний відсік.

McLaren GT отримав 620-сильний 4-літровий бензиновий турбомотор V8, встановлений для зниження вібрацій на менш жорстких опорах, в поєднанні з 7-ступінчастою роботизованою коробкою передач.

Двигун був перенастроєний, щоб видавати 95% крутного моменту в діапазоні 3000-7250 об/хв для максимальної динаміки під час прискорення з ходу.

Автомобіль отримав нові гальма і підвіску, здатну адаптуватися під характер дороги і збільшувати дорожній просвіт, а також нове рульове управління.

Вузли і агрегати разом з електронними системами можуть працювати в одному з трьох режимів — Comfort, Sport і Track.

фото McLaren.

Для нової моделі були розроблені спеціальні крісла, які забезпечують максимальний комфорт під час далеких поїздкок.

Сидіння оснащені електрорегулюванням та обігрівом.

В оснащення увійшли 12,3-дюймова цифрова панель приладів, новітня фірмова мультимедійна система, опціональний електрохромний панорамний дах, здатний змінювати ступінь прозорості, акустика Bowers & Wilkins, а також оздоблення салону кашеміром.

фото McLaren.

Новий спорткар, який марка позиціонує як найдинамічніший, найлегший і найцікавіший в управлінні автомобіль «гран-туризмо», вже доступний до замовлення.

McLaren GT почнуть поставляти клієнтам до кінця 2019 року.

Фото и видео