"Барселона" завершила чемпіонат надрезультативною нічиєю, Мессі за хвилину оформив дубль

"Барселона" в рамках 38 туру чемпіонату Іспанії розписала на виїзді результативну нічию проти "Ейбара" з рахунком 2:2.

Господарі першими відкрили рахунок в цій зустрічі.

Вихованець каталонців Марк Кукурелья на 20 хвилині замкнув передачу від Серхі Енріча та вивів таким чином свою команду вперед.

Після цього голу настала черга феєрити вже Ліонеля Мессі, який впродовж хвилини (31, 32) двічі засмутив голкіпера "Ейбара", зробивши рахунок на табло вже 2:1.

Господарі не мали наміру здаватися проти грізного суперника та під кінець першого тайму відновили паритет завдяки зусиллям Пабло Де Бласіса, який завдав точно удару в кут з-за меж штрафного.

Другий тайм не порадував глядачів забитими м'ячами, а тому команди задовольнилися по одному набраному балу.

Команда Ернесто Вальверде набрала за цей чемпіонат 87 очок, випередивши найближчого переслідувача ("Атлетіко", прим) на 11 пунктів.

Що стосується "Ейбара", то вони завершили сезон на 12 місці.