Зеленському написали перші петиції

main image main image

Зеленському написали перші петиції

Не встигла пройти інавгурація президента Володимира Зеленського, як на сайті глави держави написали кілька нових петиційПоки усі прохання набрали замало подписів для розгляду президентом.

Однак у них є ще 3 місяці, щоб отримати мінімально необхідні 25 тисяч.Так, ініціатор однієї з петицій просить президента відкрити українцям доступ до заблокованих російським інтернет-ресурсів: соцмережі Вконтакте, поштового сервісу mail.ru, а також пошуковику Яндекс і всіх сервісів, які той надає під своїм брендом."Я в котре наголошую, що розблокування соціальних мереж "ВКонтакте", "Одноклассники", пошуку "Яндекс" (і все що зним зв'язано), пошту та пошук "Mail.ru" – воно необхідно, і було заблоковано несправедливо.

Тому прошу вже новообраного президента України як можна скоріше розблокувати соцмережу "ВКонтакте", "Одноклассники", пошук "Яндекс" (і все що зним зв'язано), пошту та пошук "Mail.ru" щоб всі користувачі могли використовувати їх без всяких проблем", – йдеться у петиції.Станом на 21 травня вона набрала лише 27 голосів.Ще одне прохання до Зеленського – провести референдум стосовно кількості депутатів Верхоної Ради."450 депутатів при скороченні населення і тимчасово окупованих територіях України є невиправдано завищеною кількістю.

Створити робочу групу фахівців, які повинні визначити кількість депутатів з урахуванням представництва всіх верств населення в парламенті України.

Робоча група пропонує напрацьовані варіанти з їх аргументацією для винесення на всеукраїнський референдум ", – пише ініціатор петиції.

Упоминаемые персоны
Володимир Зеленський 463 згадки Володимир Зеленський
Детальніше про подію
Вернуть Саакашвили гражданство, ВКонтакте и лишние нардепы: первые петиции к Зеленскому
Вернуть Саакашвили гражданство, ВКонтакте и лишние нардепы: первые петиции к Зеленскому