ПриватБанк дозволить зняти великі суми готівки: як працює новий сервіс

main image main image

ПриватБанк дозволить зняти великі суми готівки: як працює новий сервіс

ПриватБанк оприлюднив інформацію про запуск нового сервісу.

Відтепер замовити великі суми готівкових коштів можна просто через мобільний фінансовий сервіс Приват24.

Банк запустив спеціального бота для замовлення готівки.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанк.

Це означає, що готівкові кошти можна буде отримати в заздалегідь зазначену дату і в зручному для клієнта відділенні.

"Тепер зняти велику суму готівки для клієнтів Приватбанку стало ще зручніше.

В інтернет-банку і мобільному додатку Приват24 з'явився бот для замовлення готівки," - сказано в повідомленні прес-служби банку.

ПриватБанк.

Фахівці банку розповіли, для того, щоб скористатися цим ботом для зняття готівкових коштів, у додатку Приват24 потрібно зайти в меню в розділ "Допомога Онлайн" чи "Персональний банкір" (для Gold-клієнтів) і у випадаючому списку вибрати "Замовлення готівки".

Запустивши бота клієнт зможе обрати запропоновані дату і суму.

Потрібну дату для зняття коштів, а також необхідну суму грошей і адресу банку для отримання грошей необхідно вказати у відповідних розділах.

Важливо відзначити, що готівкові кошти можна замовити тільки в межах доступного залишку на особовому рахунку клієнта Приватбанку.

Також наголошується, що мінімальна сума замовлення на зняття готівкових коштів становить – 10 000 гривень, 50 доларів та 50 євро.

ПриватБанк.

Замовивши відповідну послугу, готівку клієнт зможе отримати в заздалегідь зазначену дату і в зручному для клієнта відділенні, яке буде вказано в замовленні.

Для цього потрібно просто звернутися в касу і отримати свої готівкові.

Як повідомляв раніше Знай.ua, фінансовий експерт Василь Горбаль заявив, що позов українського олігарха Ігоря Коломойського в Господарський суд української столиці до Міністерства фінансів і ФГВФО з метою визнати націоналізацію Приватбанку незаконною — це інфопривід під час виборчої кампанії.

Також Знай.ua писав про те, що ПриватБанк знову опинився у епіцентрі чергового скандалу, цього разу пов'язаному із крадіжкою коштовностей.

Упоминаемые персоны
Ігор Коломойський 1 згадки Ігор Коломойський