Дивовижні натюрморти та пейзажі міста: відбулася виставка картин

main image main image

Дивовижні натюрморти та пейзажі міста: відбулася виставка картин

13 червня в рамках проекту "Кращий художник" у Вінниці відбулася виставка картин.

У заході взяли участь не тільки учасники фестивалю, а й місцеві художники.З самого початку подія привернула увагу перехожих.

Поки автори полотен виставляли свої роботи на площі біля фонтану, місцеві жителі уже оточили їх колом і почали фотографувати все на телефони.Картини поставили в два ряди, і кожен художник зайняв місце біля своєї роботи.

Люди почали ходити поміж мольбертами і роздивлятися натюрморти, пейзажі і портрети.Поряд з виставкою для гостей накрили фуршети з мінеральною водою, фруктами та цукерками."Тут панує прекрасна творча атмосфера, зібралася талановита еліта.

Кожна картина несла свою особливу ідею.Завдяки цьому, тут можна було зустріти і класичні натюрморти, і дещо сюрреалістичні портрети та пейзажі."Творче і культурне життя Вінниці зажди відрізнялося не просто різноманіттям, а глибиною і насиченістю.

Сьогоднішній захід це лише підтверджує.

Були представлені роботи різної направленості, різної техніки, але всі вони об'єднані відчуттям перспективи розвитку мистецтва", - додає Марина.4 червня у Вінниці стартував проект "Кращий художник".