«Сент-Луїс» побив «Бостон» у сьомому матчі і вперше в історії виграв Кубок Стенлі

«Сент-Луїс Блюз» вперше в історії клубу виграв Кубок Стенлі.

У сьомому матчі серії проти «Бостон Брюїнз» «блюзмени» виглядали вельми переконливо і не дали сумніватися у своїй перевазі вже після двох періодів, які вони виграли 2:0.

«Бостон Брюїнз» - «Сент-Луїс Блюз» - 1:4 (0:2, 0:0, 1:2).

Рахунок серії - 3:4.

Шайби: 0:1 - Раян О'Райллі (Бовмістер, П'єтранджело), 16:47.

0:2 - П'єтранджело (Джаден Шварц), 19:42.

0:3 - Брендон Шенн (Владімір Тарасенко, Джаден Шварц), 51:25.

0:4 - Сенфорд (Девід Перрон, Раян О'Райллі), 55:22.

1:4 - Ґрелчик (Крейчі), 57:50.

«Бостон Брюїнз»: Раск; Макевой - Хара (к), Пастрняк - Патріс Бержерон - Бред Маршан; Брендон Карло - Торі Круґ, Кульман - Крейчі - Де.

Бруск; Джон Мур - Ґрелчик, Гайнен - Чарлі Койл - Маркус Юганссон; Аччіарі - Куралі - Йоакім Нордстрьом.

Тренер - Брюс Кассіді.

«Сент-Луїс Блюз»: Бінінґтон; П'єтранджело (к) - Карл Ґуннарссон, Владімір Тарасенко - Брендон Шенн - Джаден Шварц; Парейко - Бовмістер, Девід Перрон - Раян О'Райллі - Сенфорд; Едмундсон - Вінс Данн, Бле - Бозак - Марун; Александр Стін - Сандквіст - Барбашов.

Тренер - Крейґ Берубе.

Кидки: 33 (12 + 11 + 10) - 20 (4 + 6 + 10).

Штраф: 0 (0 + 0 + 0) - 2 (2 + 0 + 0).

12 червня.

TD Garden.

17 565 глядачів.

Рахунок був відкритий форвардом «блюзменів» Раяном О'Райллі.

У самому кінці першого періоду рахунок подвоїв Алекс П'єтранджело.

Третю шайбу «блюзменів» на 52-й хвилині закинув нападник Брендон Шенн.

На 56-й хвилині форвард гостей Зак Сенфорд з передачі Давіда Перрона довів рахунок до розгромного.

Дві хвилини потому оборонцеві «Бостона» Метту Ґрелчику вдалося закинути шайбу престижу.

Таким чином, рахунок у серії став 4:3 на користь підопічних Крейґа Берубе.

Цей успіх став першим для «блюзменів», які вступають у НХЛ з 1967 року.

«Столичні» вперше за 50 років вийшли у фінал чемпіонату Національної хокейної ліги.

В останнє це траплялося в сезоні-1968/1969.

Тоді «Сент-Луїс» всуху програв фінальну серію «Монреаль Канадієнс» - 0:4.