Гройсман побажав «старим партіям» Порошенка і Тимошенко відійти в минуле

main image main image

Гройсман побажав «старим партіям» Порошенка і Тимошенко відійти в минуле

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман назвав «Блок Петра Порошенка», за списками якої він був обраний до Верховної Ради в 2014 році, «старою партією, яка має відійти в минуле».

Аналогічну характеристику голова уряду дав партії Юлії Тимошенко.«Старі партії, такі як БПП, «Батьківщина» мають відійти в минуле.

У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили», – заявив Гройсман в ефірі телеканалу ICTV, повідомляє Дзеркало тижня. На думку прем’єра, до Верховної Ради дев’ятого скликання мають зайти «нові сили», до яких він відносить і свою новостворену партію «Європейська стратегія».«Було б добре, щоб до парламенту увійшли нові партії.

Є «Слуга народу», «Голос», є партія «Українська стратегія Гройсмана», яка об’єднує професіоналів», – додав керівник Кабміну.При цьому Гройсман висловив упевненість, що парламенту потрібні тільки «нові обличчя», але і досвідчені політики у складі нових політсил.«Вважаю, що критерій «тільки нові обличчя в парламенті», – не повинен бути визначальним.

У нас, з одного боку, молода, з іншого – професійна команда.

У нас є історія, і ми можемо відповідати за всі свої успіхи, так і за недоробки», – підсумував прем’єр.Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про свою відставку 20 травня після того, як Володимир Зеленський під час інавгураційної промови заявив про розпуск Верховної Ради і закликав уряд піти у відставку.

Пізніше прем’єр повідомив про готовність продовжувати роботу на своїй посаді і після відставки, поки коаліція не затвердить склад нового Кабміну.30 травня Верховна Рада не підтримала відставку Гройсмана.Гройсман активно готується до парламентської кампанії.

7 червня він презентував виборчий список своєї партії «Українська стратегія», до якого увійшли міністр освіти і науки Лілія Гриневич, міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко, перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джаппарова, міністр культури Євген Нищук, а також депутати від «Народного фронту» Андрій Тетерук і Віктор Єленський.

Читайте більше новин на тему: Гройсман.

Упоминаемые персоны
Володимир Зеленський 868 згадок Володимир Зеленський
Володимир Гройсман 102 згадки Володимир Гройсман
Євген Нищук 10 згадок Євген Нищук
Лілія Гриневич 5 згадок Лілія Гриневич
Детальніше про подію
Гройсман хоче, щоб "старі партії" БПП і "Батьківщина" відійшли у минуле