Новий відгодівельний комплекс почне роботу на Черкащині

main image main image

Новий відгодівельний комплекс почне роботу на Черкащині

Про це повідомляє Kurkul.com. Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Бики Черкащини», що в Монастирищенському районі Черкаської області, виграв грант на купівлю обладнання для відгодівельника від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Сьогодні будівельні роботи вже вийшли на фінішну пряму.

Реконструкція приміщення закінчена, встановлено нове обладнання. Члени СОК «Бики Черкащини» здаватимуть на відгодівельний комплекс бичків, народжених від корів у своєму господарстві, і кооператив повністю візьме на себе всі витрати та клопоти щодо їх вирощування.

При цьому бичок юридично залишається у власності члена кооперативу. Кооператив тварину вирощує, і після набору телям товарної маси селянин може або залишити право реалізації бичка кооперативу (тут будуть налагоджені механізми оптового покупця з кращою ціною), або забрати його і продати самостійно, відшкодувавши кооперативу вартість витрат на відгодівлю. Зазначимо, що витрати будуть значно меншими, ніж аби селянин вирощував бичка самостійно у себе в господарстві.

Адже це і оптова закупівля кормів, і централізоване обслуговування персоналом.

Крім того, завдяки передовим високотехнологічним підходам до вирощування вдасться значно скоротити період набору твариною товарної маси. До того ж, селянин позбавляється всіх клопотів, пов’язаних із вирощуванням бичка.