Жеребкування Ліги Європи: сіяні й несіяні дізналися, хто їхній суперник

main image main image

Жеребкування Ліги Європи: сіяні й несіяні дізналися, хто їхній суперник

У вівторок, 18 червня, в швейцарському місті Ньон відбулося жеребкування 1-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону-2019/20. Всього на цьому етапі беруть участь 94 команди - 87 вийшли безпосередньо і 7 представників попереднього раунду. Команди були поділені на дев'ять груп - сім груп по десять клубів і дві групи по 12 клубів.Сіяні і несіяних команди були розподілені по дев'яти групах в рівній мірі.

Якщо один з клубів попереднього раунду мав коефіцієнт, завдяки якому він повинен був бути сіяним під час жеребкування першого відбіркового раунду, то будь-який переможець пари з його участю автоматично ставав сіяним.Представників однієї національної асоціації розвели по різних парах.

УЄФА на своєму офіційному сайті опублікував результати жеребкування 1 кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Група 1.

"Мальме" (SWE) – "Балліміна Юнайтед" (NIR)/"Рунавік" (FRO) "Коннас-Кі" (WAL) – "Кілмарнок" (SCO) "Брейдаблік" (ISL) – "Вадуц" (LIE) "Бранн" (NOR) – "Шемрок Роверс" (IRL) "Вітебськ" (BLR) – "КуПС" (FIN).

Група 2.

"Ордабаси" (KAZ) – "Торпедо" Кутаїсі (GEO) "Сант-Хуліа" (AND)/"Європа" (GIB) – "Легія" (POL) "Гзіра Юнайтед" (MLT) – "Хайдук" (CRO) "Раднички" (SRB) – "Флора" (EST) ЦСКА София (BUL) – "Титоград" (MNE).

Група 3.

"Маккабі" Хайфа (ISR) – "Мура" (SVN) "Дебрецен" (HUN) – "Кукес" (ALB) "Женесс" (LUX) – "Тобол" (KAZ) "Стяуа" (ROU) – "Мілсамі" (MDA) "Чукарички" (SRB) – "Бананц" (ARM).

Група 4.

"Крузейдерс" (NIR) – Б-36 (FRO) "Інтер" Турку (FIN) – "Брондбю" (DEN) "Приштина" (KOS)/"Сент-Джозефс" (GIB) – "Рейнджерс" (SCO) "Корк" (IRL) – "Прогрес" (LUX)/"Кардіф Мет Юніверсіті" (WAL) "Мольде" (NOR) – "КР Рейк'явік" (ISL).

Група 5.

"Левські" (BUL) – "Ружомберок" (SVK) "Академія Пандєв" (MKD) – "Зріньські" (BIH) "Зета" (MNE) – "Фехервар" (HUN) "Шахтар" Солігорськ (BLR) – "Хіберніанс" (MLT) "Нефтчі" (AZE) – "Сперанца" (MDA).

Група 6.

"Олімпія" (SVN) – РФШ (LVA) "Гонвед" (HUN) – "Жальгіріс" (LTU) "Радник" (BIH) – "Спартак" Трнава (SVK) "Фола" (LUX) – "Чихура" (GEO) "Алашкерт" (ARM) – "Македонія" (MKD).

Група 7.

"Динамо" Тбілісі (GEO) – "Ла Фіорита" (SMR)/"Енгордані" (AND) "Широкі Бієг" (BIH) – "Кайрат" (KAZ) "Кауно Жальгіріс" (LTU) – "Аполлон" (CYP) "Вентспілс" (LVA) – "Теута" (ALB) "Краковія" (POL) – "Дунайська Стреда" (SVK).

Група 8.

"Стьярнан" (ISL) – "Левадія" (EST) "Баррі Таун" (WAL)/"Кліфтонвіл" (NIR) – "Хеугесунн" (NOR) "Рітеряй" (LTU) – "Клаксвік" (FRO)/"Тре Фіорі" (SMR) "Динамо" Мінськ (BLR) – "Лієпая" (LVA) "Норчепінг" (SWE) – "Сент-Патрікс" (IRL) "Абердін" (SCO) – "РоПС" (FIN).

Група 9.

"Домжале" (SVN) – "Бальцан" (MLT) "Лячі" (ALB) – "Хапоель" Беєр-Шева (ISR) "Будучность" (MNE) – "Нарва" (EST) "Сабаіл" (AZE) – "Університатя" (ROU) "Пюнік" (ARM) – "Шкупи" (MKD) АЕК (CYP) – "Петрокуб" (MDA).

Детальніше про подію
Результаты жеребьевки 1-го отборочного раунда Лиги чемпионов
Ребров, Григорчук та Швед дізналися перших суперників у Лізі чемпіонів
Жеребьевка Лиги чемпионов: Ференцварош сыграет с Лудогорцем, Селтик примет Сараево