Портнов розкрив головні схеми Порошенка та Парубія: уряд незаконний

main image main image

Портнов розкрив головні схеми Порошенка та Парубія: уряд незаконний

Колишній заступник глави Адміністрації Президента України Андрій Портнов подав до Державного бюро розслідувань (ДБР) чергову заяву щодо екс-глави держави Петра Порошенка, а аткож спікера Верховної Ради Андрія Парубія.

Про це Портнов поінформував у вівторок, 18 червня, у Telegram.

Портнов.

За словами екс-заступник голови Портнова, його заява Держбюро розслідувань на екс-главу держави Петра Порошенка і спікера Верховної Ради Андрія Парубія щодо формування парламентської коаліції.

Це вже п'ята заява, подана Портновим.

"Сьогодні Державне бюро розслідувань почало п'яте кримінальне провадження стосовно Порошенка і Парубія у зв'язку з фальсифікацією ними документів про формування в 2016 році коаліції депутатських фракцій та незаконного призначення Кабінету Міністрів", – написав він.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!.

У датованому 12 червня документі, на який послався Портнов, сказано, що станом на лютий 2016 року після виходу з коаліції партії "Батьківщина", Радикальної партії і "Самопомочі" в ній залишилося 217 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226.

Портнов зауважив, що попри порушення законодавства, парламент тоді призначив прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та затвердила склад уряду.

Також Знай.ua писав про те, що стало відомо, про що говорили Меркель та Зеленський під час візиту президента України до Німеччини.

Упоминаемые персоны
Андрій Портнов 2 згадки Андрій Портнов
Детальніше про подію
Портнов: ГБР открыло пятое дело против Порошенко
ГБР открыло еще одно производство в отношении Порошенко – Портнов
Портнов заявив про подачу до ДБР заяви проти Порошенка та Парубія за звинуваченням у фальсифікації документів про коаліцію