У трубопроводі «Дружба» знову зафіксували забруднення. Транзит нафти до Польщі призупинили

У трубопроводі «Дружба» знову зафіксували забруднення. Транзит нафти до Польщі призупинили

На ділянці нафтопроводу «Дружба» між Білоруссю та Польщею 19 червня зафіксували нове забруднення нафти хлорорганічними сполуками.

Після цього Польща призупинила прокачування нафти.Про це повідомляє російський РБК з посиланням на російську нафтову компанію Транснефть.Нове забруднення виявили 19 червня після проведення аналізу на пропускному пункті «Адамова застава», через який російська нафта надходить з Білорусі до Польщі.

Частка білоруського палива на українському ринку складає близько 33%.23 квітня стало відомо, що російська низькоякісна нафта надійшла до Польщі та України.Згодом стало відомо, що Польща та Німеччина відмовилися від низькоякісної російської нафти, яку купують через нафтопровід «Дружба».25 квітня компанія «Укртранснафта» припинила транзит російської нафти по магістральному нафтопроводу «Дружба», який проходить через територію Білорусі.

Про відмову від купівлі Нафти повідомили й у Словаччині.Збитки від отримання неякісної нафти з Росії у Білорусі оцінили у 100 мільйонів доларів.

Детальніше про подію
Грязная нефть Путина снова попала в ЕС: Россия забила тревогу
Польща знову призупинила транзит нафти з РФ через забруднення
Нове забруднення нафти у трубопроводі "Дружба": транзит до Польщі призупинили