Huawei зареєструвала нову назву для власної ОС

main image main image

Huawei зареєструвала нову назву для власної ОС

Huawei вже багато років працює над альтернативною ОС, а після конфлікту та заборони співпраці у США вона стала більш серйозно ставитися до цього проекту.

Хоча Міністерство торгівлі США наразі дещо послабило тиск та дозволило компаніям вести деякий бізнес з Huawei, це не означає, що Huawei пригальмує створення власної операційної системи та повністю працюватиме на Android.

Згідно з новою реєстрацією у відомстві інтелектуальної власності Європейського союзу, компанія Huawei зареєструвала назву «Harmony» для мобільних операційних систем.

Минулого року та на початку 2019-го нова ОС виробника частіше звучала під назвою Hongmeng, а також припускалось назвати її Ark OS, втім, “ім’я” знову змінилось.

Цілком можливо, що нова ОС може мати кілька назв, в залежності від регіону або продукції.

У попередніх звітах компанії було вказано, що нова мобільна ОС буде працювати для цілого ряду пристроїв, включаючи телефони, планшети, розумні годинники, комп’ютери та навіть автомобілі.

Поки що, нова ОС Huawei залишається досить загадковою та огорнута численними чутками, як наприклад: запуск її буде швидше, ніж Android або Mac OS, втім, імовірніше спершу буде на пристроях бюджетної ланки, а флагмани Huawei її не отримають, поки система не буде повністю доопрацьована; що додатки для ОС будуть доступні через галерею додатків Huawei; що компанія випустить перший телефон з використанням нової ОС вже під кінець року.

Загалом для Huawei настав досить важкий період, адже вона зіткнулася з реальною можливістю втратити підтримку Android, включаючи його додатки, а без їх підтримки ОС, неважливо під яким ім’ям, зрештою матиме серйозні недоліки на ринку.

Необхідність починати все з нуля і залучати розробників до своєї платформи займе роки, а цей час може означати смерть Huawei.