Глава МЗС Німеччини: по Донбасу є позитивні сигнали, але потрібен конструктив від РФ

Глава МЗС Німеччини: по Донбасу є позитивні сигнали, але потрібен конструктив від РФ

Німеччина вважає, що прогрес у вирішенні конфлікту в Україні можливий, але для цього потрібні конструктивні зусилля Росії. Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив глава МВС Німеччини Гайко Маас на зустрічі з російським колегою Сєргєєм Лавровим. "Що стосується України, то недавно ми побачили багатообіцяючі сигнали, такі як розведення військ в Станиці Луганській.

Це показує нам: прогрес можливий! Тепер нам потрібен конструктивний внесок - особливо з боку Росії", - цитує в Twitter слова Мааса німецьке МЗС.

Regarding Ukraine we have recently seen promising signals, such as the disengagement of troops at Stanytsia Luhanska.

This shows us: Progress is possible! Now we need constructive contributions - particularly by Russia.

FM @HeikoMaas at @PDialog in Bonn.

pic.twitter.com/mCQ3vPxYHk - GermanForeignOffice (@GermanyDiplo) 18 липня 2019 р.

Маас і Лавров зустрілися на полях німецько-російського форуму "Петербурзький діалог", який сьогодні проходить недалеко від Бонна.

Це їх перша зустріч на форумі з часів початку війни в Україні. Повідомляється, що крім України вони обговорювали двосторонні відносини, ситуацію навколо Ірану і договір про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності. "Ще одна важлива проблема - роззброєння.

Німеччина зобов'язується всіма можливими способами продовжити такі інструменти роззброєння, як договір про РСМД.

Ми не хочемо чергової гонки озброєнь", - зазначив Маас. Німецько-російський був створений в 2001 році за ініціативою президента РФ Владіміра Путіна і німецького канцлера Герхарда Шредера.

Детальніше про подію
В МИД Германии увидели положительные сигналы по Донбассу