Погода в Одесі збожеволіла: синоптики озвучили прогноз на вихідні

main image main image

Погода в Одесі збожеволіла: синоптики озвучили прогноз на вихідні

Холодно вночі і тепло вдень-такий погода буде на вихідних в Одесі і області Про це повідомляє Гідрометцентр Чорного та Азовського морів. У суботу, 13 липня, в Одесі буде спостерігатися мінлива хмарність.

Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м / с. Температура вночі 14-16 ° С, вдень 24-26 ° С. Температура морської води 16-17 ° С.

В Одеській області – мінлива хмарність.

Без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м / с. Температура вночі 12-17 ° С, вдень 24-29 ° С. На автошляхах області видимість добра.

Луценка викликали на допит, з’явилася термінова заява: що відомо на даний момент Політика У неділю, 14 липня, в Одесі та області буде очікуватися мінлива хмарність.

«Кліматичні умови більш 77% великих міст світу зміняться настільки, що вони будуть більш нагадувати умови інших великих міст, розташованих на південь від”, – йдеться в повідомленні. За «вкрай оптимістичною оцінкою» глобального підвищення температури вчені в своїх розрахунках припустили, що середні температури збільшаться на 1,4 градуса. Фахівці з’ясували, що до 2050 року в великих містах північної півкулі будуть переважати кліматичні умови, властиві набагато більш південним територіям в нинішньому часі. Виходячи з висновків вчених, в містах Європи температура влітку буде вище на 3,5 градуса, а взимку – на 4,7 градуса.