Власникам “євроблях” загрожують стотисячні штрафи: за що доведеться заплатити

main image main image

Власникам “євроблях” загрожують стотисячні штрафи: за що доведеться заплатити

Власників євроблях очікують нові штрафи, деякі випадки можуть закінчиться навіть конфіскацією авто З 22 серпня почнуть діяти нові штрафні санкції за порушення при ввезенні автомобілів на єврономерах.

Про це зазначається на сайті Державної фіскальної служби. Зміни внесені Законом України від 16 травня 2019 року №2725-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України” Про електронні довірчі послуги “.

Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу 85 тис грн, понад 30 діб, а також при втрати або разукомплектации авто – 170 тис грн або конфіскація. При цьому законом передбачена відповідальність за передачу машини, тимчасово ввезеної на митну частину України або поміщеної в митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання цього авто в комерційних цілях.

Порушник зобов’язується оплатити штраф у розмірі 34 тис грн.

Також раніше повідомлялося, що українські досвідчені водії тепер повинні пройти спеціальну процедуру, яка може позбавити їх прав.

Водії України часто стикаються з новими правилами в законодавстві.

Тепер їм обов’язково необхідно проходити медогляд.

Опубліковано список захворювань, з якими заборонено водити автомобіль. Наказ, який зобов’язав усіх водіїв піти до лікарів, опублікований вже на сайті відомства.

У документі зазначено, що якщо водії мають сколіоз, геморой або гіпертонію, то більше не зможуть сісти за кермо.

Також в переліку знайшлося місце для запалення слізного мішка, поганого слуху, проблем з серцем і судинами, грижі, доброякісних пухлин, шрамів і ендокринних порушень. При деяких хворобах, таких як глаукома, проблеми з серцем і інше, медогляд необхідно проходити щороку, а в окремих випадках видача прав буде вирішується індивідуально.