Українка здобула бронзу чемпіонату світу з фехтування

19 липня, 2019, 10:55.

.

Українська шпажистка Олена Кривицька виграла бронзову медаль на чемпіонаті світу з фехтування.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

В Будапешті (Угорщина) на чемпіонаті світу першу медаль збірній України принесла шпажистка Олена Кривицька, яка в індивідуальних змаганнях серед жінок посіла третє місце.

Кривицька у 1/32 фіналу перемогла Малінку Хоппе Монтанаро з Канади 15:10, потім пройшла росіянку Тетяну Андрушову 15:13, в 1/8 фіналу виграла у першого номера посіву Анни-Марії Попеску з Румунії 15:6, а в чвертьфіналі здолала Кхан Юн Мі з Південної Кореї 15:14.

У півфіналі українка поступилася представниці Китаю Лінь Шен.

Кривицька вела в рахунку з різницею у 3 очка, однак китаянка зуміла зрівняти рахунок і завершити основний час внічию.

Додаткову хвилину вдаліше провела Шен, яка завдала вирішального уколу та залишила українку з бронзою.

Для українки це вже третя бронзова нагорода чемпіонатів світу після особистого успіху у Лейпцигу-2017 та командного у Москві-2015.

17 червня українська фехтувальниця Ольга Харлан стала переможницею чемпіонату Європи в Дюссельдорфі.