Приголомшливі знімки небесного мосту: «інженерне диво»

main image main image

Приголомшливі знімки небесного мосту: «інженерне диво»

Вражаючі фотографії унікального «летючого» мосту в Малайзії Пішохідний міст Лангкаві (Langkawi Sky Bridge) заслужено вважають сучасним інженерним дивом.

Він знаходиться на острові Лангкаві в Малайзії.

Його довжина 125 м, ширина 1,8 м і він унікальний тим, що повністю підвішений на тросах. Розташована конструкція на висоті 700 м над рівнем моря і в гарну погоду з нього відкривається чудовий вид на Андаманське море і деякі таїландські острови.

Однак, варто зазначити, що в погану погоду на ньому перебувати небезпечно, тому що міст дуже вразливий для ударів блискавки, тому на випадок грози передбачені спеціальні шляхи евакуації пішоходів.

Найбагатша людина в світі розлучається: фото коханки, яка зруйнувала сім’ю мільярдера У світі Раніше також ми публікували неймовірні фотографії найпопулярніших крижаних готелів світу.У теплу пору року багатьом не вистачає снігу, а взимку літнього тепла і сонця – така вже людська натура.

Але є люди, які обожнюють холод або просто незвичайний екстремальний відпочинок, до якого з упевненістю можна віднести перебування в льодовому готелі.

Спати на льодовій ліжку у верхньому одязі, в спальнику, натягнувши шапку на вуха, і в рукавицях – хіба це не круто? Якщо ви в захваті від однієї лише думки про такий відпочинок, то ці фото для вас. Також нещодавно в Мережу потрапили фотографії покинутого американського аквапарку Walt Disney World.

У далекому 1976-го року в Орландо відкрився перший аквапарк Walt Disney World.

У кращі роки свого життя він міг похвалитися шістьма водними гірками, озером з пісочним дном, підводного річкою та іншими розвагами. Пропрацював він всього чверть століття, після чого був закритий власником.

Відомий фотограф СЕФ Лоулесс відправився в покинутий аквапарк, щоб розглянути його ближче.