Різка зміна погоди застане українців зненацька: названо точну дату

main image main image

Різка зміна погоди застане українців зненацька: названо точну дату

Завтра, 20 липня погода покаже контрастну літню картину Найближчими віхідними погода в Україні буде неоднорідною.

Про це пише народна синоптик Наталка Діденко. «20 – 21 липня температура повітря в Україні підвищиться». Відомо, що у південній частині країни а також на Сході та у більшості центральних областей очікується літня спека: «+27 – +32 градуси».

На Заході ж та Півночі України буде трохи прохолодніше: «Передбачається +24 – +29, місцями до +30 градусів». Відомо також, що найближчими вихідними українцям слід підготуватися й до рясних дощів: «Короткочасні дощі з локальними грозами пройдуть у західних, північних областях».

Окрім того відомо, що ще у суботу зливи можливі в окремих районах Вінниччини та Одещини. У суботу столиця країни купатиметься у сонячному промінні, дощі малоймовірні: «Буде переважно суха погода, хіба якийсь малий зальотний дощ прискаче, буде комфортно, вдень +25 – +27 градусів», – пише синоптик. А от вже у неділю у Києві стане тепліше: «Є ймовірність дощу, очікується до +26 – +29 градусів». З понеділка синоптична ситуація суттєво не зміниться, запевнила синоптик: «На Півдні спека навіть посилиться».

А от у вівторок, 23 липня знову слід чекати відчутного похолодання.

Раніше повідомляося, що протягом липня на жителів України очікують серйозні магнітні бурі. Усмовно безпечний для метеозалежних людей пройшов червень.

Другий місяць літа принесе для українців неабияку зону турбулентності. Як кажуть експерти, українців накриє відразу трьома магнітними бурями.

Метеозалежні люди повинні бути дуже обережні, так як в зв’язці з неймовірно спекотною погодою наслідки можу бути дуже серйозними.