Дві українки виграли кваліфікації в суперспринтах на літньому чемпіонаті світу з біатлону

Серед юніорів найкращий результат серед українців показав Олександр Пономаренко, який з одним промахом зайняв 18-е місце.

У юніорок Анна Кривонос фінішувала в кваліфікації першою при чистій стрільбі.

У чоловічій гонці Андрій Доценко став сьомим, а в жіночій Дарина Блашко здобула перемогу.

Також Валя і Віта Семеренко посіли третє і четверте місця.

Втім, всі ці успіхи попередні – фінали відбудуться пізніше.

Що таке гонка-суперспринт?.

Гонка складається з кваліфікації та фіналу.

У кваліфікації стартують роздільно з різницею в 15 секунд, дистанція 3 км з двома вогневими рубежами.

На кожній стрільбі у спортсмена 1 запасний патрон.

Якщо після 6-ти пострілів залишилися незакриті мішені, то спортсмен біжить штрафне коло 75 метрів.

У фіналі беруть участь 30 найкращих за підсумками кваліфікації.

І чоловіки, і жінки біжать мас-старт: п'ять кіл по 1000 метрів з чотирма вогневими рубежами (2 лежачи і 2 стоячи) і 1 запасним патроном на рубіж.

За кожну незакриту мішень-штрафне коло 75 метрів.