"Ліверпуль" впевнено обіграв "Арсенал"

В чемпіонаті Англії зійшлися "Ліверпуль" і лондонський "Арсенал".

"Червоні" з самого початку поєдинку грали активніше і, в підсумку, втілили свою перевагу в гол - Матіп головою пробив після подачі кутового.

У другому таймі до цього м'яча дубль додав Мохамед Салах, на що у "Арсеналу" відповів Торрейра.

24 серпня, 19:30.

Ліверпуль, "Енфілд Роуд".

Чемпіонат Англії, 3 тур.

"Ліверпуль" – "Арсенал" 3:1.

Гол: Матіп, 41, Салах, 50 (пен), 59 - Торрейра, 85.

"Ліверпуль": Адріан Олександр-Арнольд ван Дейк, Матіп, Робертсон — Фабіньо, Хендерсон, Вейналдум (Мілнер, 69) — Салах, Фірміні, Мане.

"Арсенал": Лено — Майтленд-Niles, Сократіс, Луїс, Монреаль — Уиллок (Ляказетт, 81), Джака, Гендузи — Пепе, Обамеянг, Себальос (Торрейра, 61).

Стенограма матчу:.

Фінальний свисток! Ліверпуль виходить на чисте перше місце!.

85 хв.

ГОЛ!!! ТОРРЕЙРА!!! Забили таки гості! Обамяенг увійшов у штрафну, віддав назад Торрейре, а той вбив м'яч за спину Адріану!.

81 хв.

Ляказетт поміняв Уиллока.

69 хв.

Замість Вейналдума виходить Мілнер.

61 хв.

Торрейра вийшов замість Себальоса.

59 хв.

ГОЛ!!! САЛАХ!!! Прибрав опонента на правому фланзі, увірвався в штрафну і пробив Лено!.

57 хв.

Салах пробив вище воріт після відмінної подачі Робертсона зліва.

50 хв.

ГОЛ!!! САЛАХ!!! Смачний удар під ліву штангу!.

49 хв.

Луїс схопив рукою за футболку Салаха у своєму штрафному майданчику - пенальті і жовта картка!.

41 хв.

ГОЛ!!! МАТІП!!! Після подачі улов Жоель головою вбив м'яч в сітку!.

40 хв.

Салах розвернувся на правому куті воротарського і пробив, але м'яч просвистів поруч зі штангою!.

35 хв.

Знову Пепе! Сам втік у контратаку, вийшов один на один, але не пробив Адріана!.

31 хв.

Ще один контрвипад Арсеналу завершився небезпечним ударом - знову Пепе пробив поруч зі створом воріт.

21 хв.

Мане перехопив пас Себальоса вздовж воріт м пробив, але Лено зреагував і забрав м'яч.

20 хв.

Пепе непоганим ударом з-за штрафного завершив контратаку Арсеналу.

15 хв.

Пепе вдалося отримати м'яч в штрафній Ліверу, розвернутися і пробити – м'яч пройшов поруч з воротами.

12 хв.

Обамяенг підхопив м'яч після невдалого виносу Адріана і м'яко відправляв м'яч у ворота, але трохи не влучив.

8 хв.

Вейналдуму дали пробити з меж штрафного, але той відправив м'яч над воротами!.

Добрий вечір, друзі! Починаємо!.

В англійській Прем'єр-лізі вже почалися матчі третього туру і "Ліверпуль" з "Арсеналом" - єдині клуби, які виграли обидва свої стартові матчі чемпіонату.

Жертвами "червоних" сталі "Норвіч" і "Саутгемптон", а "каноніри" здолали "Ньюкаслом" і "Бернлі".

У "Ліверпуля" на початку сезону є проблеми, особливо в обороні.

Це помітно в матчах з сильними суперниками - "Манчестер Сіті" в Суперкубку Англії і "Челсі" в Суперкубку УЄФА.

В обох поєдинках "червоним" довелося проявити характер і доводити справу до серії пенальті, де одного разу успіх був на боці "Ліверпуля".

Головний тренер "Арсеналу" Унаї Емері:.

"Якщо чесно, ми не хочемо грати з "Ліверпулем".

Ми б воліли взагалі ніколи не грати проти них.

Це великий виклик і хороша перевірка для вболівальників, для всіх нас.

Здорово, що ми будемо грати проти них, маючи в активі 6 очок".

Особисті зустрічі:.

"Ліверпуль" і "арсенал" грали між собою 218 матчів - 81 перемога у червоних", 77 разів перемагали "каноніри" і 60 матчів завершилися внічию.

У минулому сезоні "Арсенал" в Лондоні зміг зіграти внічию з "Ліверпулем", але в гостях був розгромлений 5:1.