Український хокейний клуб святкував перемогу на старті Континентального кубку

19 жовтня.

ХК "Донбас" провів перший матч в рамках другого раунду Континентального кубка.

На старті турніру в Броварах був обіграний чемпіон Сербії "Црвєна Звєзда", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

У першому періоді господарі повністю володіли ініціативою, перекидали суперника 18:2.

Втім, реалізувати свою перевагу “Донбас” зміг лише двічі, фактично обидва рази це було після більшості, хоча в моменті з першим голом віддалений гравець сербів три секунди, як встиг вийти з штрафного боксу.

У другому періоді чемпіони України закинули ще двічі, відзначимо дубль Іллі Коренчука.

Рахунок 4:0 до третього періоду, не влаштував тренерський штаб “Црвєни Звєзди” і гості вирішили замінити воротаря, як з’ясувалося пізніше — це не допомогло.

Заключна 20-хвилинка встановила розгромний рахунок на табло 7:0.

У плані індивідуальної статистики асистентські хет-трики оформили Клей Вілсон і Олександр Васильєв.

А найкращим гравцем матчу став голкіпер Богдан Дьяченко, який оформив єврокубковий шатаут, а з боку гостей пам’ятний приз з рук Олександра Побєдоносцева і Олексія Браги отримав також воротар Арсеніє Ранкович.

В іншому поєдинку квартету латвійський ХК “Мого” завдав поразки румунській “Короні” — 5:3.

Додамо, що сьогодні “Донбас” у другому турі змагань протистоятиме ХК “Корона”.