"Прометей" у мегатрилері здолав "Одесу", "Хімік" завдав поразки "Запоріжжю"

Запоріжжя – Хімік 81:88 (20:29, 21:18, 26:16, 14:25).

"Запоріжжя" та "Хімік" після поразок в п’ятницю проводили очну зустріч на майданчику команди Валерія Плеханова.

"Хімік" заволодів перевагою у дебюті гри, реалізувавши 4 з 7 триочкових за першу чверть, у той час як господарі виконали 6 хибних дальніх кидків.

У другій чверті "Хімік" двічі схибивши з дальньої відстані, відмовився від триочкових атак, і в цілому в нападі діяв вже не так впевнено.

Цим скористалися господарі, у яких ще за першу половину 18 очок набрав Рендольф, скоротивши відставання перед великою перервою до 6 балів.

У третій чверті господарі успішно продовжили погоню.

"Запоріжжя" діяло агресивніше за суперника і зуміло остаточно повернутись у гру, отримавши 4 очки переваги перед 4-ю чвертю.

Але вирішальний відрізок був за "Хіміком", який швидко повернув собі лідерство, зробивши ривок 11:4 у дебюті четвертої чверті.

Салліван за підтримки українців Марченка та Войналовича вели гру гостей в атаці, у той час як "Запоріжжя" втратило темп, почало помилятись у нападі та відпустило перемогу.

Команда Віталія Степановського нав’язала супернику свою гру у четвертій чверті і виграла матч з рахунком 88:81.

Прометей – Одеса 73:80 (13:20, 21:21, 18:13, 17:15, 10:10 ).

Перед зустріччю з одеситами "Прометей" вибився в одноосібні лідери першості.

Причин побоюватися, що після візиту команди Олега Юшкіна у кам’янців з’явиться одиничка у графі поразки не було.

Втім, одесити, які до цього покарали "запорожців" за зверхнє ставлення, і цей поєдинок розпочали агресивно і швидко.

Знову Мейсі і Холовей були авторами стартового ривка і допомогли команді виграти першу чверть.

У другій десятихвилинці господарі поступово стали відігравати відставання і, хоча одесити успішно відбивалися, Сидоров влучним дальнім рахунок зрівняв на 16 хвилині.

Олег Юшкін відреагував тайм-аутом.

Мейсі і Холовей перевели подих і продовжили феєрити: до великої перерви гості повернули собі 7-очкову перевагу.

За переваги у 13 очок Олег Юшкін дозволив собі невеличку ротацію.

Суперники відреагували ривком.

За одну атаку до еквалайзера і за 1,5 хвилини до перерви тренер "Одеси" взяв тайм-аут.

Превентивні заходи подіяли, мінімальну перевагу зберегти вдалося.

Остання фаза поєдинку обіцяла бути гарячою.

Проте як тільки "Прометей" вийшов уперед, гра стала дуже в’язкою із великою кількістю фолів (у тому числі й неспортивних) і нереалізованих штрафних.

Cемиочкова перевага господарів за 2 хвилини до кінця матчу практично згасила інтригу.

Але проти був Денис Носков, який влучив 2 важливих триочкових.

Відмінний командний захист "Одеси" дозволив гостям вийти вперед.

Далі трилер у матчів лише набирав обертів.

В останні 6 секунд господарі швидко "відфолилися" і Лі закинув лише 1 штрафний.

М’яч на останній випад було довірено Сидорову і він кидком із середньої встиг зрівняти рахунок ще до сирени.

Це був третій еквалайзер від Сидорова у матчі.

Характер гри в овертаймі не змінився анітрохи: "Прометей" відривався у рахунку – гості наздоганяли.

Але право останньої атаки за рівного рахунку дісталося саме гостям.

До справи взявся Мейсі, але його дальній перед сиреною мети не досяг.

Знову "Прометей" відірвався на 5 очок вперед, але Мейсі тут же зрівняв рахунок на останній хвилині.

Сидоров закинув важливу "трійку" за лічені секунди до кінця.

Мейсі промчав стрімголов через увесь майданчик і встиг закинути лише 2 очки.

Остання секунда, остання надія, швидкий фол Холловея і 2 холоднокровних штрафних від Лукашова.