"Манчестер Сіті" розгромив удома "Аталанту"

"Манчестер Сіті" приймав італійський "Аталанту" в матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Рахунок у матчі відкрив український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський, ударом з пенальті забив свій перший гол в італійському клубі.

На це "Сіті" у першому таймі відповів дублем Агуеро, а в другій половині гри – хет-тріком Стерлінга.

Додамо, що в іншому матчі групи С внічию зіграли "Шахтар" і загребське "Динамо".

"Городяни" з 9 очками лідирують у квартеті, хорвати і "гірники" ділять 2-3 місця з 4 балами, а у "Аталанти" 0 очок після трьох матчів.

22 жовтня, 22:00.

Манчестер, "Этихад Стедіум".

Ліга чемпіонів, 3-й тур.

"Манчестер Сіті" – "Аталанта" 5:1.

Гол: Агуеро, 33, 38 (пен), Стерлінг, 58, 64, 69 – Малиновський, 27 (пен).

"Манчестер Сіті": Едерсон – Уокер, Фернандіньо, Родрі (Стоунс, 41), Менді (Канселу, 72)– Де Брюйне (Отаменді, 67), Гюндоган, Фоден – Марез, Агуеро, Стерлінг.

"Аталанта": Голлини – Толой, Джимшити, Мазьелло – Кастань, Де Роон, Фройлер, Госенс – Малиновський – Гомес (Муриель, 46), Ілічіч (Хатебор, 72).

Видалення: Фоден, 62.

Фінальний свисток! Сіті сьогодні на голову сильніше італійців!.

90+2 хв.

Отаменді збив Муриеля - жовта картка.

82 хв.

Фоден рукою прихопив Де Роона – це друга жовта картка і видалення!.

81 хв.

Гості вже досить довго атакують.

Малиновський непогано подає в штрафну суперника, але захист Сіті грає впевнено.

76 хв.

Фоден збив Малиновського - жовта картка.

76 хв.

Стерлінг вийшов один на один, пробив повз Голлини, але м'яч прокотився повз ворота!.

73 хв.

Малиновський подав кутовий і Пашилич пробив головою, але м'яч від штанги відлетів у поле.

72 хв.

Канселу поміняв Менді.

А у Аталанти замість Ілічіча вийшов Хатебор.

69 хв.

ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!!! Гюндоган відмінно накинув в центр штрафного, куди прибіг Рахім і ногою пробив повз Голлини!.

67 хв.

Отаменді вийшов замість Де-Брейне.

67 хв.

Ілічіч віддав під удар Де Роона, той пробив у штангу, Фройлер добив у ворота.

Але суддя побачив офсайд у Ілічіча – ні голи.

64 хв.

ГОЛ!!! СТЕРЛІНГ!!! Це неймовірна краса! Гюндоган шикарно віддав наліво Стерлінгу, той зрізав кут, на ходу прибравши Толои, і пробив Голлини!.

63 хв.

Де-Брейне збив Фройлера - жовта картка.

62 хв.

Ілічіч класно зумів зміститися зліва у штрафний Сіті і пробив, але Едерсон зреагував.

58 хв.

ГОЛ! СТЕРЛІНГ!!! Де-Брейне втік праворуч, віддав на Фодена, той прибрав захисника і відкотив під удар Стерлінгу, який увігнав м'яч у сітку!.

50 хв.

Ілічіч вирішив пробити з-за штрафної, але по воротах потрапити не зміг.

46 хв.

Муриель поміняв Гомеса.

45 хв.

Фоден смачно приклався по м'ячу у півколі, але Голлини красиво потягнув удар!.

41 хв.

Родрі не може продовжити гру.

Вийшов Стоунс.

38 хв.

ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Аргентинець пробиває під ліву штангу!.

37 хв.

Охохо! Стерлінг промчав зліва у штрафний майданчик гостей, де його збив Мазьело! Ще один пенальті!.

33 хв.

ГОЛ!!! АГУЕРО!!! Швидко відіграється Сіті! Стерлінг м'яко накинув у штрафний майданчик зліва і Кун ногою від газону пробив Голлини!.

27 хв.

ГОЛ!!! МАЛИНОВСЬКИЙ!!!!! Потужний удар в лівий кут! Є перший гол Руслана!.

27 хв.

Малиновський розігнав контратаку, віддав праворуч на Ілічіча, той змістився і врізався в Фернандіньо – це пенальті!.

24 хв.

Фоден шикарно розібрався праворуч на фланзі, зайшов у штрафну і віддав під удар Агуеро, але той пробив вище воріт!.

23 хв.

Стерлінг увійшов у штрафну Аталанти зліва і віддав вздовж воріт на Агуеро, але той пробіг мимо м'яча і не дістав!.

18 хв.

Контратака Аталанти завершилася ударом Ілічіча після усунення зліва в центр – прямо в руки Эдерсона.

10 хв.

Класно зліва вибіг Кастань і навісив – Госенс головою пробив вище!.

9 хв.

Масьело збиває Де-Брейне - ще одна жовта картка в матчі.

4 хв.

Менді грубо грає в центрі поля - жовта картка.

Ну, погнали!.

Добрий вечір, друзі.

Продовжуємо сьогодні дивитися футбол!.

Перед очною зустріччю команди розташувалися на різних кінцях турнірної таблиці.

"Манчестер Сіті" – 6 очок.

"Динамо" Загреб – 3.

"Шахтар" – 3.

"Аталанта" – 0.

"Городяни" поки що не знають конкуренції в матчах з опонентами в Лізі чемпіонів.

"Шахтар" і загребське "Динамо" були обіграні, а "Сіті" навіть не пропускав ще.

І хоча команда Гвардіоли в цьому сезоні грає не так впевнено, як у минулому, в поєдинку з "Аталантою" вони повинні перемагати без проблем.

Нам же цікавіше буде подивитися на те, як зможе себе показати на поля український півзахисник Руслан Малиновський.

Враховуючи, що захисник "Сіті" Зінченко матч пропустить, Руслан буде єдиним українцем на полі.

На тлі чуток про інтерес "Челсі" матч з "Сіті" виглядає чудовою перевіркою класу гравця.

Головний тренер "Аталанти" Джан П'єро Гасперіні:.

"Манчестер Сіті" безумовно здатний виграти Лігу чемпіонів, але коли граєш з кращими, то тобі нема чого втрачати, і це робить футбол набагато цікавіше.

Коли мене звільнили з "Інтера", він запросив мене в Барселону побачитися з ним.

Це був добрий жест від нього в складний для мене момент.

Він дуже сильний тренер, а цей випадок доводить, що він ще й дуже хороша людина".