Динамо зіграло внічию з македонцями і вийшло в наступний раунд Юнацької ліги УЄФА

18:00, 23 жовтня 2019.

Футбол.

"Динамо" U-19 пробилося у наступний раунд турніру за рахунок перемоги в першій зустрічі.

Київське "Динамо" провело матч стартового раунду "Шляху національних ліг" в Юнацькій лізі УЄФА.

"Динамо" U-19 на виїзді зустрічалось з македонської "Шкендією" U-19.

Матч завершився внічию - 2:2.

Македонці вийшли вперед на 25-й хвилині, а після перерви знову забили, але у свої ворота.

На 90-й хвилині Вікентій Волошин реалізував пенальті та вивів динамівців вперед, проте вже в додатковий час арбітр призначив пенальті у ворота киян.

Руслан Нещерет відбив удар з точки, але на добиванні вдало зіграв Едіз Спахіу.

Перший матч команд у Києві завершився перемогою "Динамо" з рахунком 8:0, тому в наступний раунд пройшли українці.

"Шкендія" U-19 - "Динамо" U-19 - 2:2 (перший матч - 0:8).

Голи: Гаши, 25, Амзай, 51 (автогол), Спахіу, 90+2 - Волошин, 90 (з пенальті).

"Динамо" U-19: Нещерет, Кузик, Забарний, Хондак, Ярош, Бодня, Яцик, Надольський, Велетень, Блізніченко, Здирко.

У другому раунді "Динамо" зіграє з переможцем пари "Богеміан" - ПАОК.