"Спершу виглядали розгубленими": Шевченко - про нічию в матчі проти Сербії

20:12, 17 листопада 2019.

Футбол.

Збірна України завершила відбірний турнір на Євро-2020 поєдинком в Белграді.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию у заключному матчі відбору на Євро-2020 проти збірної Сербії (2:2).

Слова Шевченка наводить офіційний сайт УАФ.

"Мені не сподобався початок ні першого, ні другого тайму.

Перші десять хвилин ми виглядали розгубленими.

Можливо, це пов'язано з тим, що на поле вийшли кілька футболістів, які грали менше в попередніх матчах.

Хоча загалом вони проявили себе добре, зокрема, Сидорчук, Коваленко", - зазначив Шевченко.

"Добре діяли і гравці, які вийшли на заміну.

В той момент, коли нам були потрібні свіжі сили, вони проявили себе з найкращого боку.

Бесєдін навіть забив м'яч", - додав головний тренер української збірної.

Шевченко зазначив, що "задоволений тим, як команда провела цей кваліфікаційний турнір" і підкреслив, що "було дуже важливо зіграти добре" проти Сербії, незважаючи на дострокову путівку на Євро-2020.

"Ми розуміли, що Сербія вдома виступає впевнено, її гравці представляють хороші клуби.

В цілому це дуже сильна команда, і для нас було важливо не програти тут і заробити очко, яке дозволило б збірної України сіятися з першого кошика при жеребкуванні фінального турніру", - зазначив Шевченко.

Наставник української збірної також висловив думку, що збірна України заслужено пішла від поразки:.

"Ми не відмовилися від своєї гри, трохи перебудувалися, випустили свіжих футболістів, знайшли можливість для атак, особливо правим флангом.

Вважаю, наш другий гол є заслуженим".

Як повідомляв УНІАН, у матчі проти Сербії Україна відігралася на третій компенсованій до другого тайму хвилині.

#збірна України#Андрій Шевченко#Євро-2020 кваліфікація.