Сьома поспіль перемога: "Лаціо" завдало "Ювентусу" першої поразки в Серії А

8 грудня.

У 15-му турі чемпіонату Італії відбувся центральний матч тижня – "Лаціо" в Римі приймав "Ювентус", передає кореспондент УНН.

Туринці створили кілька моментів біля воріт римлян у першій частині гри, а на 25 хвилині домоглися свого.

Простріл Бентакура до дальньої стійки воріт обернувся замиканням Роналду.

Після цього “орли” почали частіше погрожувати воротам гостей і встановили паритет на табло, забивши “м’яч у роздягальню”.

Луїс Феліпе був точним при спробі головою з подачі Луїса Альберто.

На 69 хвилині вилучення Куардадо полегшало справу команді Сімоне Індзагі, але до цього гольовий момент втратив Дібала.

Через 5 хвилин Мілінкович-Савич став автором переможного взяття воріт.

Ще через 5 хвилин кіпер Щесний збив Корреа у власній штрафній, але голкіпер зумів реабілітуватися та відбив 11-метровий від Іммобіле.

Проте останнє слово в матчі було саме за “Лаціо” — голом відзначився Кайседо (3:1).

“Ювентус” зазнав першої поразки в поточному сезоні Серії А і не зумів скористатися осічкою “Інтера” у грі з “Ромою” (0:0), залишившись на другому місці турнірної таблиці чемпіонату Італії.

Додамо, “Лаціо” має серію із 7 виграшів поспіль — 3 місце з 33 очками.