Санжар: Мені дуже соромно за гру деяких гравців "Карпат"

Головний тренер "Карпат" Роман Санжар поділився враженнями від матчу 17 туру УПЛ проти "Десни"(2:6).

Повідомляє Футбол газета.

"Які можуть бути враження після такої гри..

Мені дуже соромно за гру деяких наших гравців, які провалили цей матч.

Я їм говорив у роздягальні до гри, що це останній домашній поєдинок у цьому році, прийдуть вболівальники, які від нас очікують навіть не так перемог, як насамперед самовідданості на полі та пристрасті.

Ми тільки виходимо на поле - та одразу з перших хвилин деякі гравці провалюють цю гру! В мене дуже негативні емоції.

Скажу чесно, що я з нетерпінням очікую на зимову перерву та думаю, що ця пауза та наші правильні дії у міжсезонні можуть допомогти команді.

Поборотись за першу шістку – це завдання, яке ми поставили перед собою.

Безумовно, що з такою грою ми вже повинні мати інші цілі, але потрібно вірити у найкраще.

Я вже зробив правильні висновки, тож за яку мету ми будемо продовжувати боротьбу далі, буде зрозуміло після зимового антракту.

Дуже багато позицій плануємо підсилити, але на даний момент багато говорити не хочу.

У мене є сформована думка про кожного гравця, тому я чітко розумію картину та знаю, що робити далі.

Безумовно, ми плануємо попрощатись з деякими футболістами.