Шедевр і помилка захисника: українець Зубков оформив дубль у чемпіонаті Угорщини

09:58, 09 грудня 2019.

Футбол.

Півзахисник допоміг "Ференцварошу" зіграти внічию.

"Ференцварош" в 15-му турі чемпіонату Угорщини на своєму полі приймав "Академію Пушкаша".

Команда Сергія Реброва зуміла зіграти внічию з рахунком 2:2 завдяки дублю українця Олександра Зубкова.

На сьомій хвилині Зубков змістився з флангу в штрафний майданчик і завдав ефектний удар без шансів для воротаря.

На 40-й хвилині українець скористався помилкою захисника і відправив м'яч у порожні ворота.

Перший гол.

Другий гол.

"Ференцварош" лідирує в чемпіонаті Угорщини, набравши 33 очки й випереджаючи "Фехервар" на чотири пункти.

УНІАН раніше повідомляв про те, що український форвард Селезньов відзначився голом у чемпіонаті Туреччини.