"Ліверпуль" перемогою в Зальцбурзі закінчив груповий етап Ліги чемпіонів

В Зальцбурзі місцевих "Ред Булл" приймав англійський "Ліверпуль" у завершальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Незважаючи на велику кількість атак з боку обох команд, відкрити рахунок вдалося лише у другій половині гри.

Кейта точно вдарив головою після навісу Мане ліворуч.

Через хвилину Салах скористався помилкою захисника, віддав поганий пас голкіперу, обіграв воротаря і пробив з гострого кута по порожніх воротах.

У ще одному матчі групи Е "Наполі" розгромив бельгійський "Генк" і разом з "Ліверпулем" виходить в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

"Зальцбург" продовжить свої виступи у Лізі Європи.

Mo Salah, what have you just done?!?!.

BT Sport (@btsport) December 10, 2019.

Here’s Naby Keita’s opener for #LFC tonight! ⚽️ pic.

Голи: Кейта, 57, Салах, 58.

"Зальцбург": Станкович, Ульмер, Вебер, Онгюен, Крістенсен, Мвепу, Юнузовіч (Дака, 68), Собослаи, Миниамино, Холанд , Хван.

"Ліверпуль": Алиссон, Робертсон, ван Дейк, Ловрен (Гомес, 54), Олександр-Арнольд, Кейта (Ориг, 87), Хендерсон, Вейналдум, Мане, Фірміні (Мілнер, 75), Салах.

Стенограма матчу:.

Все, фінальний свисток!.

87 хв.

Замість Кейта виходить Ориг.

77 хв.

Станкович рятує свою команду після того, як Салах увійшов до штрафного майданчика, прибрав захисника і пробив.

75 хв.

Мілнер з'явився замість Фірміні.

68 хв.

Дака змінює в грі Юнузовича.

64 хв.

Лівер трохи зменшив тиск і гра відразу заспокоїлася.

Хоча м'яч в центрі поля не затримується.

58 хв.

ГООООЛ!!! САЛАХ!!! Ось так продовження! Вебер невдало віддав м'яч назад голкіперу, Салах випередив Станковича і з гострого кута красиво закрутив м'яч у ворота!.

57 хв.

ГОЛ!!! КЕЙТА!!! Ну нарешті! Мане шикарно прибрав захисника зліва на вході штрафний, випередив Станковича і навісив в центр, звідки Кейта головою пробив по порожніх воротах!.

53 хв.

Ловрен травмувався і замість нього на поле вийшов Гомес.

51 хв.

Мане занадто активно розмовляв з суддею.

Тому це не сподобалося і Садио отримав жовту картку.

50 хв.

І знову Салах! На цей раз йому вдалося майже вискочити сам на сам зі Станковичем, але голкіпер вчасно вийшов з воріт і вибив того з ніг єгиптянина!.

48 хв.

Салах отримав м'яч після прострілу зліва від Мане, але пробив вище воріт!.

43 хв.

Холанд скинув м'яч під удар Миниамино, але у того пробити нормально не вдалося.

40 хв.

Мвепу непогано зловив м'яч зльоту за штрафної, але потужно пробив прямо в Алиссона.

34 хв.

Гра "вибухає" дуже рідко.

Лівер більше володіє ініціативою, але не більше.

28 хв.

Мане віддав м'яч уздовж лінії штрафної на Салаха, але той своїм ударом низом трохи не влучив по воротах.

23 хв.

Хван вивів Холанда зліва в штрафний під удар, юний норвежець пробив, але Алиссон впорався з ударом.

19 хв.

Мане непогано прибрав захисника зліва в штрафний і пробив з гострого кута, але Станкович зреагував і вибив м'яч.

14 хв.

Заспокоїлася гра.

Лівер забрав м'яч собі і катає його в центрі поля.

Зальцбург розраховує на контратаки.

8 хв.

Мане б'є з-за штрафної – трохи повз ворота!.

7 хв.

Ух! Хван зараз отримав м'яч після пасу п'ятою у чужій штрафній, прибрав ван Дейка і пробив, але м'яч потрапив у Алиссона!.

5 хв.

А ось вже і випад Ліверу! Салах увійшов в штрафну по центру і пробив – Станкович на місці!.

4 хв.

Господарі почали активніше.

Трохи поатаковали, непогано покатали м'яч, а Хван навіть перевірив пильність Алиссона ударом з-за штрафної.

Добрий вечір, друзі.

Ліга чемпіонів йде на останній в цьому році коло.

Ну ось і настала черга останнього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Ліверпуль" вже в плей-офф, а ось друга путівка залежить від ігор "Наполі" і "Зальцбурга".

Група Е.

"Ліверпуль" – 10 очок.

"Наполі" – 9.

"Зальцбург" – 7.

"Генк" – 1.

Ситуація така, що "Зальцбургу", щоб вийти з групи далі, потрібно обігравати "Ліверпуль" і розраховувати, що "Наполі" програє "Генку".

Враховуючи, що бельгійці не виграли жодного матчу в групі, подібний варіант розвитку подій реальним, але малоймовірний.

А ось що найімовірніше – так це голи.

Австрійці грають вкрай ефектно – у п'яти матчах групи вони забили 16 голів.

Це третій результат серед усіх команд ЛЧ.

У вихідні "Ліверпуль" отримав відмінний заряд позитиву, вигравши на виїзді у "Борнмута".

"Червоні" продовжують лідирувати в АПЛ, нарощуючи відрив від суперників.

"Зальцбург" також виграв свій поєдинок у внутрішньому чемпіонаті і теж лідирує в австрійській Бундеслізі.

Так що обидві команди у формі, обидві люблять забивати, тому буде цікаво.

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп.

"Зальцбург" мені дуже сподобався.

У грі з ним ми повинні довести, що заслуговуємо участі в плей-офф.

Якщо виграють господарі, то заслужено вийдуть в 1/8 фіналу.

Якщо ж ми — це теж буде заслужено.

Безумовно, напруга є, але в цілому я не нервую.

Адже Я брав участь у багатьох важливих матчах, і так, якісь з них програв, проте останнім часом справи йдуть трохи краще".

Особисті зустрічі:.

Команди вперше зіграли між собою цієї осені.

У тому поєдинку "Ліверпуль" вів 3:0, австрійці зуміли зрівняти рахунок, а Садио Мане своїм ударом приніс перемогу "червоним".