"Баварія" легко обіграла "Тоттенгем"

Феліпе Коутинью.

ФК Бавария.

В Мюнхені "Баварія" і лондонський "Тоттенгем" завершували груповий етап Ліги чемпіонів.

До початку матчу обидві команди вже оформили свій вихід з групи.

COMAN GOAL , BAYERN 1-0 SPURS, FOLLOW FOR LIVE GOALS pic.

SESSEGNON GOAL , SPURS 1-1 BAYERN , FOLLOW FOR LIVE GOALS pic.

The Man scores a brilliant goal#Bayern #Bayern.

Munich#coutinho #ucl (follow me for more @premierleague @La.

"Баварія" – "Тоттенгем" 3:1.

Гол: Коман, 14, Мюллер, 45, Коутинью, 64 – Сесеньон, 20.

"Баварія": Нойєр – Павар, Хаві Мартінес (Горецка, 87), Боатенг, Девіс – Киммих, Алькантара – Гнабри, Коутинью, Перішич (Зиркзее, 86) – Коман (Мюллер, 26).

"Тоттенгем": Гассанига – Уокер-Пітерс, Фойт, Роуз, Алдервейрельд – Еріксен, Сіссоко, Дайер (Ваньяма, 81), Ло Чельсо (Скіпп, 65) – Сесеньйон, Моура (Сон, 65).

Фінальний свисток.

87 хв А Горецка поміняв Мартінеса.

86 хв Зиркзее вийшов замість Пушилича.

81 хв.

Ваньяма поміняв Дайера.

77 хв.

Еріксен відмінно пробив з штрафного і Нойєру довелося постаратися, щоб дістати м'яч!.

65 хв.

Сон і Скіпп вийшли замість Моуры і Ло Челсо.

Munich#coutinho #ucl (follow me for more @premierleague, @La.

64 хв.

ГОЛ!!! КОУТИНЬЮ!!! ВІН все таки це робить! Бразилець забив дальнім ударом!.

58 хв.

Коутинью заробив і сам пробив потенційний штрафний – м'яч полетів поруч з воротами.

51 хв.

Гассанига відмінно зіграв після ще одного хорошого дальнього удару від Коутинью.

45+1 хв.

І знову стійка воріт грає за шпор! Куотинью смачно пробив здалеку, але влучив у поперечину!.

45 хв.

ГОЛ!!! МЮЛЛЕР!!! Гнабри прострілив, але Девіс влучив м'ячем у штангу! На щастя німців, той відскочив до Мюллеру, який знову вивів Баварію вперед!.

38 хв.

Ух! Гнабри відмінно пробив здалеку, але м'яч влучив у штангу!.

36 хв.

Киммих грубо збив Ло Челсо – жовта картка.

33 хв.

Сіссоко дуже небезпечно виходив до воріт, але завершив всі невдалим пасом вздовж воріт.

28 хв.

І майже відразу Томас міг забити, але не впорався з прострілом Перішича.

WTF Coman just tackles and injures himself #BAYTOT pic.

— Ben (@Ben1977_) December 11, 2019.

26 хв.

Коман дуже невдало приземлився на газон.

Не зможе він продовжити гру.

Замість нього виходить Мюллер.

20 хв.

ГОЛ!!! СЕСЕНЬОН!!! Оце так поворот! Боатенг невдало зіграв після пасу Ло Челсо, м'яч відлетів до Сесеньону, який сильним ударом пробив Нойєра!.

14 хв.

ГОЛ!! КОМАН!!! Кінгслі отримав м'яч зліва від Гнабри і точним ударом в дальній кут пробив Гассанигу!.

12 хв.

Перішич відмінно знайшов в чужій штрафній Павара, але з його ударом впорався Гассанига.

А Алькантра добити не зміг.

5 хв.

Поки Баварія дуже спокійно і впевнено тримає м'яч у себе.

4 хв.

Сисеньон пробив з центру штрафного, але м'яч полетів прямо в Нойєра.

у квартеті В, де грали "Баварія" і "Тоттенхем", вже практично все вирішено.

Хіба що хто відправиться в Лігу Європи – "Олімпіакос" або "Зірка"?.

"Баварія" – 15 очок.

"Тоттенхем" – 10.

"Црвена Зірка" – 3.

"Олімпіакос" – 1.

Мюнхенський клуб в нинішньому сезоні лихоманить.

Після звільнення Ковача все начебто налагодилося, команда почала здобувати результат.

Але ось вже два матчі в Німеччині "Баварія" програє.

Дуже незвично бачити гранда на сьомому місці Бундесліги.

"Тоттенхем" тим часом громив у чемпіонаті Англії "Бернлі".

Поки не можна сказати, що прихід Моурінью сильно змінив гру "Тоттенхема".

Але в цьому сезоні "шпори" виглядають куди слабкіше щодо себе ж торішніх.

Півзахисник "Баварії" Томас Мюллер:.

"Не пам'ятаю, поступався чи коли-небудь з "Баварією" у двох зустрічах поспіль і при цьому преса хвалила нас.

Відчуваю себе трохи ніяково.

В цих матчах ми не просто втратили багато гольових моментів, часто було так, що під час останнього пасу не вистачало буквально десяти сантиметрів.

Завтра у нас буде дві причини, за якими ми будемо прагнути здобути перемогу: ми хочемо підтвердити наше домінування в групі, здобувши шосту перемогу в шести матчах, і ми хочемо знову повернутися на переможну стежку.

Якщо ми переможемо в чотирьох матчах, що залишилися, то зможемо з чистою совістю піти на перерву з високо піднятою головою".

Особисті зустрічі:.

У жовтні "Баварія" просто "розмазала" "Тоттенхем" в Лондоні, обігравши їх 7:2.

А за пару місяців команди зіграли між собою в Кубку Ауді, і там по пенальті перемогли "шпори".

А ще колективи обмінялися домашніми перемогами в Кубку УЄФА 1983 року.