"Арсенал" у меншості вирвав нічию проти "Челсі" у видовищному лондонському дербі

"Челсі" та "Арсенал" поділили очки в центральному матчі 24-го туру англійської Прем’єр-ліги.

Напружена зустріч на "Стемфорд Бридж" закінчилася нічиєю - 2:2.

Господарі отримали суттєву перевагу 28-й хвилині.

Захисник "канонірів" Шкодран Мустафі припустився грубої помилки під час передачі на свого голкіпера та подарував м’яч Теммі Абрахаму.

У спробі врятувати власні ворота Давид Луїс не вигадав нічого кращого, як збити нападника "синіх" ціною червоної картки.

Жоржиньйо холоднокровно реалізував пенальті та вивів "Челсі" вперед.

Отримавши чисельну перевагу, команда Френка Лемпарда домінувала на футбольному полі, "Арсеналу" ж залишалося терпіти і чекати свого моменту.

На 63-й хвилині фортуна усміхнулася "гармашам".

Габріел Мартінеллі скористався несподіваним падінням Н’Голо Канте та самостійно втік у контратаку, яку завершив точним ударом повз голкіпера.

За п'ять хвилин до кінця основного часу "сині" вдруге повели в рахунку - після розіграшу кутового Хадсон-Одоі прострілив на лінію воротарського, а Сесар Аспілікуета в падінні переправив м'яч у ворота.

Дивовижно, але команда Мікеля Артети знову знайшла в собі сили, щоб відновити паритет.

Ектор Бельєрін отримав пас від Торрейри, змістився в центр і бездоганним ударом поклав м'яч у дальню шістку - 2:2.

"Челсі" з 40 очками перебуває на четвертій сходинці турнірної таблиці АПЛ, "Арсенал" йде десятим, маючи у своєму активі 30 балів.

Після зимової перерви команда Френка Лемпарда 1 лютого зіграє в чемпіонаті з "Лестером", а "каноніри" 2 лютого зустрінуться з "Бернлі".

Перед цим обидва лондонські гранди проведуть поєдинки Кубка Англії - "сині" 25 січня завітають до "Халл Сіті", а "гармаші" на наступний день будуть гостювати у "Борнмута".