Фристайліст приніс Україні єдину медаль юнацької Олімпіади-2020

21:58, 22 січня 2020.

Інше.

Ігри у Швейцарії вже завершилися.

Україна завоювала одну медаль на юнацьких Олімпійських іграх, які завершилися у швейцарській Лозанні.

В останній день змагань Орест Коваленко зумів стати бронзовим призером з фристайлу в дисципліні біг-ейр, показавши результат 179.50.

Українця змогли обійти тільки чех Матей Шванцер (186.00) і американець Кіран Фаган (183.00).

У медальному заліку минулої Олімпіади Україна розділила останнє місце разом зі збірними Білорусі, Грузії, Ліхтенштейну та Нової Зеландії.

Топ-3 заліку склали Росія, Швейцарія і Японія.

Варто також зазначити, що українські спортсмени завоювали три медалі в хокеї та фігурному катанні, але зробили це у змішаних інтернаціональних командах, тому в залік ці нагороди не йшли.

УНІАН раніше повідомляв про те, що зіркові українські спортсмени отримають фінансову підтримку від НОК для підготовки до зимової Олімпіади-2022.