Кубковий провал: Атлетіко програв клубу з третього дивізіону Іспанії

09:57, 24 січня 2020.

Футбол.

135.

"Матрацники" несподівано вилетіли з турніру.

Мадридський "Атлетіко" вилетів з Кубка Іспанії, поступившись на стадії 1/16 фіналу команді з третього дивізіону чемпіонату Іспанії "Культураль Леонеса".

У другому таймі підопічні Дієго Сімеоне вийшли вперед завдяки голу Анхеля Корреа, проте в кінцівці "Леонеса" зрівняла рахунок і перевела гру в додаткові тайми, де сенсаційну перемогу представнику Сегунди B приніс Серхіо Беніто 2:1.

Це був четвертий раз в історії "Атлетіко", коли команда не змогла пройти клуб з третьої ліги в Кубку Іспанії.

Останній раз подібне траплялося у 2011-му році.

Тоді після двох ігор з "Альбасете" (2:1, 0:1) керівництво клубу вирішило призначити головним тренером Сімеоне.

Після поєдинку Дієго Сімеоне прокоментував провал на прес-конференції:.

"Беру відповідальність на себе.

Моє бажання працювати в команді не зникало ніколи.

Були серії пенальті, овертайми у Лізі чемпіонів, але нічого не змінювалося.

Зараз все теж залишиться, як раніше.

У мене хороша команда, а результати будуть".

Відеоогляд матчу.

УНІАН раніше повідомляв про те, що "Барселона" здобула скромну перемогу в першому матчі під керівництвом нового тренера.