Українка Меркушина втратила медаль чемпіонату світу останнім пострілом. Друге золото – в італійки Вірер

В італійській Антерсельві розіграли третій комплект нагород чемпіонату світу з біатлону жінки.

Друге на домашній першості золото виграла італійка Доротея Вірер.

Не дивлячись на два промахи, які в цій гонці автоматично перетворюються у дві штрафних хвилини, італійка виграла на фініші 2,2 секунди в німкені Ванесси Гінц, яка допустила на один неточний постріл менше.

Третьою з двома промахами стала норвежка Марте Ольсбю-Ройзеланд.

Претендувала на медалі й українка Анастасія Меркушина, яка мала пізній стартовий номер і відповідно знала, по якому результату їй їхати.

Якби не промах останнім пострілом, тернополянка цілком могла претендувати на місце на п’єдесталі.

А в цій ситуації із двома «махами» загалом вона програла переможниці хвилину і 35 секунд і стала 11-ю.

Решта українок виступили відверто провально.

Віта Семеренко з трьома промахами 29-та, Юлія Джима (5) – 36-та, Віта Семеренко (4) – 42-га.

Завтра, 19 лютого о 15:15 індивідуальну гонку на чемпіонаті світу розпочнуть чоловіки.

Розклади на чемпіонат світу з біатлону від світового призера-2011 Сергія Седнєва.