«Аталанта» - «Валенсія» 4:1 - Огляд матчу

У середу, 19 лютого, в Лізі Чемпіонів грали Мілані та Лондоні.

«Аталанта» з Бергамо, яка не пустила до плей-офф чемпіонів України, приймала на чужій для себе арені «Сан-Сіро» кризову «Валенсія».

Вже у першому таймі італійці повели 2:0.

Спочатку відзначився Гатебур, а під завісу подвоїв рахунок Ілічіч.

Другий м’яч «Аталанти» абсолютно точно буде претендувати на номінацію гол тижня.

Конкурувати він буде..

з третім голом бергамасків, який забив шикарним ударом швейцарець Ремо Фройлер.

Четвертий гол також не забарився, але Ганс Гатебур довелося відкласти радість та почекати вердикту VAR.

Технології дубль нідерланця схвалили, а разом з тим було знято всі питання.

«Валенсія» також мала свої шанси, але не наполягала на їх реалізації.

Так було у пергому таймі, та сама ситуація повторилася у другому.

Лише за рахунку 4:0 гості нарешті забили - це зробив чи не першим торканням Денис Черишев, який вийшов перед тим на заміну.

За кілька хвилин росіянин міг робити дубль, але голкіпер, немов Олександр Матросов, закрив ворота власним тілом.

Міг забити й український легіонер бергамасків Руслан Маліновський - він вийшов на заміну під завісу другого тайму та мав чудову нагоду, але йго фірмовий дальній удар просто не вийшов.

Далі Руслан кілька разів гарно віддав та загострював.

Українець взагалі непогано виглядав та потішив земляків доброю формою та бойовим настроєм.

Сподіваємось, це помітили не лише ми, а й тренерський штаб.

«Аталанта» - «Валенсія» 4:1.

Голи: Гатебур (16, 63), Ілічіч (42), Фройлер (57) - Черишев (66).