Син «Карпатського Марадони» здійснює «камбек тижня» у Лізі Європи і решта матчів

Опівночі за київським часом, 20 лютого, завершилися перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

У найцікавішому протистоянні стадії леверкузенський «Байєр» у домашньому поєдинку позначив перевагу над «Порту».

Натомість швейцарський «Базель» розгромною перемогою на Кіпрі майже гарантував собі вихід в 1/8 фіналу.

Торішній півфіналіст Ліги чемпіонів програв 0:2 та інші матчі (відео).

Найукраїнськіша з іноземних команд бельгійський «Ґент» програла 0:1 у Римі.

Центральний оборонець Ігор Пластун відіграв весь матч, а атакувальний хавбек Роман Безус провів на полі 73 хвилини і відзначився попередженням.

Проте найцікавішим видався поєдинок у Ґлазґо, де місцевий «Рейнджерс», поступаючись до середини другого тайму 0:2, вирвав перемогу над «Спортінґом» із Браґи.

Героєм зустрічі став син легендарного румунського футболіста, «Карпатського Марадони» Ґеорґе Хаджі Яніс.

АПОЕЛ (Нікосія, Кіпр) – «Базель» (Швейцарія) – 0:3.

Голи: 0:1 – Петретта (16).

0:2 – Валентин Штокер (53).

0:3 – Артур (66).

«Рома» (Італія) – «Ґент» (Бельгія) – 1:0.

Гол: 1:0 – Карлес Перес (13).

АЗ «Алкмар» (Нідерланди) – ЛАСК (Лінц, Австрія) – 1:1.

Голи: 0:1 – Раґуц (26).